Yasak Elma'nın oyuncusu Yeliz Şar ölüm haberi bu sözlerle duyurdu: Dualarınızı eksik etmeyin

En son Yasak elma dizisindeki Defne rolü ile ekrana gelen oyuncu Yeliz Şar sosyal medya hesabı üzerinden duyurduğu ölüm haberi ile bir hayli üzdü. Yeliz Şar'ın en acı gününü yaşadığı bugünde, sevenleri onu yalnız bırakmadı.

Yasak Elma'nın oyuncusu Yeliz Şar ölüm haberi bu sözlerle duyurdu: Dualarınızı eksik etmeyin
Yasak Elma'nın oyuncusu Yeliz Şar ölüm haberi bu sözlerle duyurdu: Dualarınızı eksik etmeyin
GİRİŞ 21.04.2023 13:18 GÜNCELLEME 21.04.2023 13:18

2001'de Aşkına Eşkıya dizisi ile ekranlara merhaba diyen Yeliz Şar, yıllardır oynadığı diziler ile akıllara kazınan isimler arasında. En son Yasak Elma dizisinde Defne karakterini canlandıran Yeliz Şar hayatının en acı gününü yaşıyor. 

Oyuncu Yeliz Şar, annesinin ölüm haberini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Instagram üzerinden yaptığı açıklamada "Canım biricik annem, hayatım birtanemi maalesef kaybettik" dedi ve dua istedi. 

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı ölüm haberini böyle duyurdu: O kadar kötüyüm ki...Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı ölüm haberini böyle duyurdu: O kadar kötüyüm ki...

İşler Güçler, Yaprak Dökümü gibi yapımlarda da boy gösteren ünlü oyuncunun annesi Şehriban Şule Şar'ın vefatı, oldukça duygulandırdı. Yeliz Şar'ın sevenleri ise destek mesajları yağdırdı. 

CENAZE NAMAZI BUGÜN

Yeliz Şar'ın annesi Şehriban Şule Şar'ın cenaze namazı bugün öğle namazında Şakirin Camii'nde kılınacak. Ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verilecek. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Çalışma hayatı yenileniyor! Emeklilik sistemi ile 2 büyük reform geliyor
Bakan Tunç: Cumhurbaşkanımız kedi Eros için beni aradı