'Bahar Gelir' Polonya'da Türk bayraklarını dalgalandırdı! Türküyle herkesi mest etti...

Polonya'da "Barış" temalı NATO Konseri düzenlendi. Konserde, Türkiye'den katılan ses sanatçısı Bahar Gelir, "Eledim Eledim" türküsüyle izleyenleri mest etti.

'Bahar Gelir' Polonya'da Türk bayraklarını dalgalandırdı! Türküyle herkesi mest etti...
'Bahar Gelir' Polonya'da Türk bayraklarını dalgalandırdı! Türküyle herkesi mest etti...
GİRİŞ 16.08.2022 18:50 GÜNCELLEME 16.08.2022 18:51

Polonya’da, “Silahlı Kuvvetler Günü" dolayısıyla “NATO Dayanışma ve Barış Konseri” düzenlendi. Polonya Devlet Televizyonu TVP ve Polonya Milli Savunma Bakanlığının ortaklığında Elblag şehrinde "Barış" temalı NATO Konseri gerçekleştirildi.

NATO üyesi farklı ülkelerden sanatçılarında katıldığı konserde, Türkiye'den ses sanatçısı ve Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bahar Kapıda programının sunucusu Bahar Gelir sahne aldı.

TVP 1 ekranlarından canlı yayınlanan uluslararası konser kapsamında sanatçı, Mehmetçik’e adanmış “Eledim Eledim” ve başarılı teklisi “Bilsem Ki” şarkılarını seslendirdi. Aynı gecede sahneyi ABD, İngiltere, Almanya ve Polonya’nın önde gelen şarkıcıları ile paylaşan Bahar Gelir, sunuculuğunu üstlendiği “Bahar Kapıda” adlı fenomen televizyon programı ile Anadolu’nun zengin kültürünü milyonların ekranlarına taşıması sebebiyle de, Türkiye’nin uluslararası alanda kültür elçisi olmaktan onur duyduğunu ifade etti.

Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşın gölgesinde düzenlenen konseri çok sayıda kişi dinledi. Farklı ülkelerden sahne alan sanatçılar, gece boyunca barış mesajı verdi.

Busenur Çalık Haber7.com - Yasemin.com
Haber 7 - Busenur Çalık
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kim Milyoner Olmak İster'de tarihi anlar: Milyonluk soruya ulaştı!
Elektrikli SUV Opel Mokka-e Türkiye’de! Fiyatıyla dikkat çekti