Lise mezunu personel alımı yapacak! Boğaziçi Üniversitesi personel alımı kontenjan detayları

Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 140 personel alımı için ilan yayınladı. Başvuru şartları tarihine ilişkin merak edilen tüm detaylar üniversite tarafından yayınlana ilan ile adaylara açıkladı.

Lise mezunu personel alımı yapacak! Boğaziçi Üniversitesi personel alımı kontenjan detayları
Lise mezunu personel alımı yapacak! Boğaziçi Üniversitesi personel alımı kontenjan detayları
GİRİŞ 22.09.2022 09:35 GÜNCELLEME 22.09.2022 09:35

Boğaziçi Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrası uyarınca Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Şoför, Temizlik Personeli ve Bahçıvan kadrolarına personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylar arasından istihdam sağlayacağını açıklayan kurum, KPSS puan sıralamasını esas alarak belirtilen kadroların 10 katına kadar adayı sınava davet edecek. Başvuru şartları ve merak edilen diğer tüm detaylara ilişkin ayrıntılara haberimizde yer verdik.

Emekliye 8 bin TL promosyon! VakıfBank, Ziraat, HalkBank, Garanti, Akbank, QNB yeni promosyonlarıEmekliye 8 bin TL promosyon! VakıfBank, Ziraat, HalkBank, Garanti, Akbank, QNB yeni promosyonları

Ziraat Bankası KPSS şartız 41 farklı kadroya personel alımı yapıyor! Başvuru detayları neler?Ziraat Bankası KPSS şartız 41 farklı kadroya personel alımı yapıyor! Başvuru detayları neler?

BAŞVURU TARHİ VE ŞEKLİ

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvuruları 19 Eylül 2022 tarihinde başlayıp 3 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek. 

Adayların belirtilen gerekli belgeler ile birlikte Üniversitenin Güney Kampüs Etiler Kapı Girişinde yer alan başvuru noktasına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. 

Noter onaylı vekâletname ile yapılan başvurular kabul edilirken posta yolu ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecek.

Kadro ve DetaylarKadro ve DetaylarKadro ve DetaylarKadro ve Detaylar

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1. Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan form doldurulacaktır)

2. Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi

3. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir)

4. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi

5. 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

6. Sertifika, Belge (Başvurulan pozisyonda yazıyorsa istenilecektir. Sertifikaların geçerlilik süresi var ise dolmamış olması, üzerinde yanıltıcı bilgi ve bilgi eksikliği olmaması, ilanın Resmi Gazete ’de yayımlandığı tarihten önce sahip olunması gerekmektedir. Üzerinde tarih bilgisi yer almayan sertifikalar kabul edilmeyecektir.)

7. SGK Hizmet Dökümü

8. Sağlık Raporu (Bir tanesi Psikiyatri olmak üzere Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış heyet raporu-Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek).

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

  • İlanda belirtilen genel ve özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. 

  • Adayların son başvuru tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşını bitirmemiş olması

  • Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde anılan kanun ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması,

  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,

  • Gerektiği durumlarda mesai saatleri dışında çalışmaya engel bir durumu olmamak,

  • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak,

  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Yapılacak olan Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak,

  • Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

RESMİ İLAN METNİNE ULAŞABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Samet ve Altay'dan inanılmaz hata!
Şehit Mehmet Ali Horoz'un vasiyeti yerine getirilecek: Ali Erbaş açıkladı