BAİBÜ en az 50 KPSS puanı ile personel alımına başladı. Başvuru için son 2 gün...

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi en az 50 KPSS puanı ile ve en az lise mezunu adaylar arasından belirtilen kadrolarda personel alımı yapacağını ilan etti.

BAİBÜ en az 50 KPSS puanı ile personel alımına başladı. Başvuru için son 2 gün...
BAİBÜ en az 50 KPSS puanı ile personel alımına başladı. Başvuru için son 2 gün...
GİRİŞ 05.10.2022 09:28 GÜNCELLEME 05.10.2022 09:28

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Büro Personeli, Temizlik Görevlisi, Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Tekniker, Teknisyen, Hemşire Sağlık Teknikeri, Çözümleyici Sistem Programcısı ve Programcı kadrolarına personel alımı yapacak. En az lise mezunu adaylar arasından istihdam sağlayacağını açıklayan kurum, başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detayları açıkladı. Ayrıca en az 50 KPSS puan şartı aranan adayların başvuruları şahsen toplanacak.

Kamuya en az ilkokul mezunu 9.719 personel ve memur aranıyor! Güncel kamu iş ilanları Kamuya en az ilkokul mezunu 9.719 personel ve memur aranıyor! Güncel kamu iş ilanları

Emekliye 8 bin TL veriyor! Ziraat, VakıfBank, HalkBank, Yapı Kredi, QNB, Akbank yeni promosyonlarıEmekliye 8 bin TL veriyor! Ziraat, VakıfBank, HalkBank, Yapı Kredi, QNB, Akbank yeni promosyonları

Kızılay vasıflı ve vasıfsız en az lise mezunu personel alımı devam ediyor!Kızılay vasıflı ve vasıfsız en az lise mezunu personel alımı devam ediyor!

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi personel alımı başvuruları 23 Eylül 2022 tarihinde başlayıp 7 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek. 

Adaylar üniversitenin Personel Daire Başkanlığına gerekli belgeler ile birlikte şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor.

GEREKLİ BELGELER NELER?

1- Öğrenim belgesi fotokopisi,

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

3- KPSS Sonuç Belgesi Fotokopisi,

4- 1 adet fotoğraf,

5- Başvurulan unvanda eğitim belgesi, sertifika ve sağlık raporu vb. istenmiş ise fotokopisi.

Kadro ve Detaylar Kadro ve Detaylar Kadro ve Detaylar Kadro ve Detaylar

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak ve göreve başlamasına engel hali bulunmamak,

2) 657 sayılı Kanunu'nun 53'üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

3) 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanına, Önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanına ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanına sahip olmak, Tüm KPSS puan türlerinden 50 ve üzeri puan almış olmak.

4) Başvurulacak unvanın aranan nitelikler ile Genel ve Özel Şart olarak belirtilen şartları birlikte taşıyor olmak,

5) İlan edilen unvanlarda aranan niteliklerdeki; özel güvenlik görevlisi kimlik kartı, sürücü belgesi, sertifika vb. diğer belgelere ilan başvuru tarihinin son günü itibarıyla sahip olmak.

6) Erkek adaylar için Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş olmak,

7) Başvuru Tarihinin son günü itibariyle 35 (otuz beş) yaşını bitirmemiş olmak.

8) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

9) Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.

10) “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Yeniden İşe Alınma başlıklı Ek 1 inci maddesinin (b) fıkrasına eklenen; “Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmüne aykırı durumu olmamak.

11) Adaylarla atanmaya hak kazanmaları halinde hizmet sözleşmesi yapılacak olup sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

12) “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu” ve “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yapılmasına Dair Yönetmelik” gereğince sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar hakkında ilgisine göre güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması yapılacak olup sonucuna istinaden işlem yürütülecektir.

13) Başvuran adaylar Üniversitenin tüm yerleşkelerinde ihtiyaç bulunan birimlerinde ve ilçelerinde görevlendirilecektir.

14) Tecrübe istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir barkodlu SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi ıslak imzalı olarak eklenecektir. SGK Hizmet dökümünde e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilecektir. SGK Hizmet dökümünde yer alan meslek kodu ile tecrübe istenilen pozisyonun uyumlu olması gerekir.

RESMİ İLAN METNİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ 

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İstanbul’da İmamoğlu’nun düzenlediği organizasyona Özgür Özel davet edilmedi
İsrail Gazze'de Kemal Advan Hastanesi çevresini vurdu, çok sayıda ölü ve yaralı var