İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 24 bin 826 beden işçisi alımı! |İŞKUR iş ilanları|

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 24.826 Beden İşçisi alımı yapılacak. İşte başvuru şartları ve şekline dair merak edilen tüm detaylar...

İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 24 bin 826 beden işçisi alımı! |İŞKUR iş ilanları|
İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 24 bin 826 beden işçisi alımı! |İŞKUR iş ilanları|
GİRİŞ 26.10.2022 09:20 GÜNCELLEME 26.10.2022 09:20

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Beden İşçisi alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Özel sektör ve kamuda görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu 24.826 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Kurumlar talepleri doğrultusunda yayınladıkları ilanlar ile alım yapılacak kadroya ilişkin başvuru şartları ve detaylarını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Adaylardan en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. İşte İŞKUR personel alım ilanları

Emelilere ödeme 8 bin TL'ye ulaştı! HalkBank, Ziraat, VakıfBank, Akbank, QNB Yapı Kredi Emelilere ödeme 8 bin TL'ye ulaştı! HalkBank, Ziraat, VakıfBank, Akbank, QNB Yapı Kredi

İŞKUR ile en az lise mezunu 1.850 güvenlik görevlisi alımı! (İŞKUR İŞ İLANLARI)İŞKUR ile en az lise mezunu 1.850 güvenlik görevlisi alımı! (İŞKUR İŞ İLANLARI)

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 3.707 temizlik görevlisi alımı! (İŞKUR İŞ İLANLARI 2022)İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 3.707 temizlik görevlisi alımı! (İŞKUR İŞ İLANLARI 2022)

İŞKUR Beden İşçisi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Beden İşçisi alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikle esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sitesine giriş yapmaları ve açılan sayfada "Meslek" bölümüne "Beden İşçisi" yazarak ara tuşuna tıklaması gerekiyor. Akabinde açılan sayfada beden işçisi alımına ilişkin tüm ilanlar listelenecektir.

İŞKUR İş İlanları

İŞKUR İŞ İLANLARI

İlana girmede önce ilk defa İŞKUR üzerinden başvuruda bulunacakların öncelik İŞKUR sayfasına üye girişi yaparak özlük bilgilerini doldurmaları gerekmektedir. İlana başvuru aşamasında İŞKUR, T.C kimlik no ve şifre ile adaylardan giriş yapmalarını talep ediyor. 

İŞKUR GİRİŞ

Buna ek olarak giriş aşamasında E- Devlet şifresi ile de giriş yapmak artık mümkün.
Bu aşamaları tamamladıktan sonra listelenen ilanlara giriş yapın. Başvuru şartlarını taşımanız halinde başvur butonuna tıklayarak online başvuru işlemini kolayca tamamlayabiliyorsunuz.

Başvuru Şartları Neler?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  • En az ilköğretim mezunu,

  • 18 ile 45 yaş arası,

  • Vardiyalı çalışma sistemine uygun,

  • Bazı firmalar tarafından B Sınıfı sürücü belgesine sahip adaylar aranmaktadır.

2022 Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Nedir?

Beden İşçisi kas gücünü kullanarak taşıma, kaldırma, istifleme, kürekleme, kazma ve benzeri işleri basit işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanarak herhangi bir işte ücret karşılığında çalışan kişidir.

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bayram başlamadan Bodrum’da trafik başladı! Araçlar kilometrelerce kuyruklar oluşturdu
İlk bayram esnafın! Zirve yapacak - Gazete manşetleri