TPAO İŞKUR üzerinde 24.485TL maaş ile personel alımı! Başvuru bugün bitiyor

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) İŞKUR üzerinden uzman yardımcısı alımı gerçekleştiriyor. Başvuru şartları ve tarihine ilişkin tüm detaylar ise paylaşıldı. İşte başvuru ekranı

TPAO İŞKUR üzerinde 24.485TL maaş ile personel alımı! Başvuru bugün bitiyor
TPAO İŞKUR üzerinde 24.485TL maaş ile personel alımı! Başvuru bugün bitiyor
GİRİŞ 31.10.2022 14:19 GÜNCELLEME 31.10.2022 14:19

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR üzerinden KPSS şartı olmaksızın 17 uzman yardımcısı alımı yapacağını açıkladı. Brüt Ücret (Sosyal Yardım, Tazminatlar ve İkramiye Dahil) 24.485,52 TL maaş ile istihdam edilecek adaylardan, YDS ve TOEFL puanı aranıyor. Başvuru şartları ve tarihine ilişkin merak edilen tüm detaylar ise yine İŞKUR üzerinden tüm detaylara açıklandı. 

Gram altın yeniden bin TL oldu! İşte canlı ONS, çeyrek altın, bilezik, tam, 14 ayar altın fiyatıGram altın yeniden bin TL oldu! İşte canlı ONS, çeyrek altın, bilezik, tam, 14 ayar altın fiyatı

Emeklilere ödeme 8 bin TL'ye ulaştı! Ziraat, HalkBank, VakıfBank, Akbank, QNB Yapı Kredi, TEBEmeklilere ödeme 8 bin TL'ye ulaştı! Ziraat, HalkBank, VakıfBank, Akbank, QNB Yapı Kredi, TEB

BAŞVURU TARİHİ

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı uzman yardımcısı alımı başvuruları 26 Ekim 2022 tarihinde başladı. adaylar 31 Ekim 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden online olarak başvurularını tamamlayabilecek.

BAŞVURU EKRANI

TPAO kadro ve detaylarıTPAO kadro ve detayları

TPAO UZMAN YARDIMCISI ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR (İŞKUR)

TPAO uzman yardımcısı alımı başvurusu yapabilmek için öncelikle İŞKUR açık ilanlar sayfasına esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx giriş yapmanız gerekiyor. Akabinde "İşyeri Unvanı" yazan bölüme " TÜRKİYE PETROLLERİ AO." yazarak ara sekmesine tıklayın. Kaşınıza listelenen ilanlar arasından başvuru şartlarını taşıdığınız ilana giriş yaparak, E-Devlet şifresini yardımı ile başvuru sürecini tamamlayın.

İLANA İLİŞKİN GENEL HUSUSLAR

1 İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

3) İlan şartlarını taşıyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların başvuruları kabul edilir.

4) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

5) KPSS’ye tabi kariyer mesleklerde puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının beşer katı nihai aday listeleri sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir.

6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sınavdan önce veya sonra yapılabilir.

7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları ilana işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvuru yapılır.

10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

RESMİ İLAN METNİNE ULAŞABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tarihi adımı duyurdular! Irak ve Türkiye'den Orta Doğu'da 'oyunbozan' karar
Hamas'tan son dakika Netanyahu ve ateşkes açıklaması! ABD'ye flaş çağrı