Çörek otuyla zayıflama! Diyette yeni trend: Çörek otunun kilo verme üzerindeki etkisi...

Çörek otu ile zayıflama diyeti, bir taraftan sağlıklı diğer tarafından kalıcı etkili kilo vermek düşüncesine sahip olanların deneyimleme fırsatı yakaladığı ve faydalarıyla da muhteşem sonuçlara kapı aralayan bir yöntem olarak bilinmektedir. Bel, basen ve göbek çevresinde oluşan yağların doğal ve bitkisel yollarla eritmek isteyen kişilerin yakın mercek altına aldığı Çörek otuyla zayıflama diyetinde neler yapılmalıdır?

Çörek otuyla zayıflama! Diyette yeni trend: Çörek otunun kilo verme üzerindeki etkisi...
Çörek otuyla zayıflama! Diyette yeni trend: Çörek otunun kilo verme üzerindeki etkisi...
GİRİŞ 10.06.2020 15:00 GÜNCELLEME 10.06.2020 15:00
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Son yıllarda günümüzde hareketsiz yaşam sürdürme ve sağlıklı olmayan gıdalarla düzensiz bir biçimde beslenme şeklinden ötürü şişmanlık, yani tıp dilinde obezite yaygın bir biçimde görülmeye başlanmıştır. Çörek otu ile zayıflama yöntemi; fazla kiloya sahip olan kişilerin doğal ve bitkisel yollardan son derece ideal bir ölçüye kavuşabilmek ve uzun vadede ise bunu daima devam ettirmek için önerebileceğimiz en etkili ve kalıcı bir diyettir. Çörek otu ile zayıflama yöntemi sayesinde ne yapılırsa yapılsın önüne bir türlü geçilemeyen aşırı iştah duygusunun kapanmasını sağlamakta, böylece vücudunuzun gün içerisinde ihtiyaç duyduğu kalori miktarının fazlasını almamanıza yardımcı olacaktır. Peki, vücudunuza giren besin / yiyeceklerin daha hızlı bir şekilde geçmesine ortam hazırlayarak yağa dönüşmesini engelleyici özelliğe sahip olan çörek otu ile zayıflama diyeti nasıl yapılır? Bütün toksinlerin vücuttan olduğu gibi dışarı atılmasını sağladığı daha fazla enerji ve buna bağlı olarak yağ yakımını destekleyici mucizevi bir teknik olan ve hızlı kilo vermeyi de kolaylaştıran Çörek otu zayıflatır mı?

EN POPÜLER GLUTENSİZ BESLENME DİYETİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ÇÖREK OTU İLE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ! 

Türlü hastalıklara iyi gelmesinin yanı sıra eziyete girmenize gerek kalmadan evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz Çörek otuyla kilo vermenin yollarından söz edeceğiz.

Çörek otu ile zayıflama yönteminden yararlanmak isteyen kişiler, her öğünde yemeklerden yaklaşık yarım saat öncesinde ve bir tatlı kaşığı ölçüsünde çörek otunu gönül rahatlığıyla tüketebilirler. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere üç öğünde de tüketilebilecek çörek otu için dikkate alınması lazım gelen önemli bir nokta bulunmaktadır. Çörek otunu tüketmeye başlamadan evvel güzelce ezmeniz gerekmektedir, bu sayede bileşimindeki birbirinden çeşitli yararlı maddeler vücudunuzda etkisini en biçimde göstermektedir. Bu nedenle toz çörek otunu satın almaktan mümkün olduğunca kaçınmanız tavsiye edilmektedir, faydalarından verimli bir biçimde istifade edebilmek açısından taneli çörek otunu almanız önerilmektedir. Tüm bunların yanı sıra evinizde bulunan bir makine yardımıyla da çörek otunu tüketebilirsiniz.

çörek otu ile zayıflama yöntemi

ÇÖREK OTU İLE ZAYIFLAMA DİYETİ 1: ÇİĞNEYEREK TÜKET...

Çörek otu ile zayıflama diyetinde bir başka yöntem ise çörek otunuzu evde çeşitli yöntemlerle kendiniz ezmek yerine direkt çiğneyerek de tüketebilirsiniz. Çörek otunu çiğnemek, birebir etki gösteren yöntemler arasında yer almaktadır. Sabah uykudan uyandığınız anda bir çay kaşığının ucuyla çörek otunu ağzınıza alıp dişlerinizle güzelce toz parçası haline gelinceye dek çiğneyip yutabilirsiniz. Çörek otu için çiğneme tekniğinden yararlanacaksınız kilo verme & zayıflama sonucu elde edebilmek açısından bunu her gün tekrarlamanız gerekmektedir.

çörek otu zayıflatır mı

ÇÖREK OTU İLE ZAYIFLAMA DİYETİ 2: SUDA BEKLEYİP TÜKET...

Çörek otunu çiğ olarak tüketmek yerine suda bekletip tüketme yöntemini de tercih edebilirsiniz. Bunu yapabilmek içinse bir bardak suyun içerisinde bir buçuk çay kaşığı ölçüsünde çörek otu eklemeniz gerekmektedir. Hazırladığı çörek otlu suyun ağzını kapatarak bir gece boyunca bekletme işlemi yapmalısınız. Ertesi gün de sabah uykudan uyandıktan yaklaşık on beş dakika sonra da çörek otlu suyunuzu tüketmelisiniz. Bununla birlikte bardağın dibine çökmüş olan çörek otlarını da tüketmeniz lazım gelmektedir.

çörek otu ile zayıflama diyeti

ÇÖREK OTU İLE ZAYIFLAMA DİYETİ 3: SİRKELİ TÜKET...

Şayet arzu ederseniz çörek otu ile zayıflama diyetini yalnızca çörek otunun kendisiyle yapmayıp beraberinde sirkeyle de tüketebilirsiniz. Çünkü sirke de tıpkı çörek otu gibi kilo vermek ve zayıflamak isteyenlerin oldukça işine yarayacak en etkili besinlerden bir tanesidir. Bu yöntemini uygulamak için de bir bardak suyun içerisinde bir çorba kaşığı ölçüsünde elma sirkesi ilave edip üzerine de bir çay kaşığı ölçüsünde çörek otunu eklemeniz gerekmektedir. Sonrasında ise hazırladığınız bu karışımın ağzını kapatıp bir saat süresince bekletme işlemini gerçekleştirin ve akabinde için. 

ÇÖREK OTU ZAYIFLATIR MI?

Yapılan bilimsel araştırmalara göre, insan sağlığı açısından sayısız faydalara sahip olan çörek otunun zayıflatıcı ve kilo verdirici özelliği taşıdığı görülmektedir.

Çörek otu, kilo almaya ve vücutta fazla yağın birikmesine davetiye çıkaran iştah duygusunun kapanmasına katkı sağladığı bilinmektedir. Bu sayede vücutta oluşan tokluk hissiyle yeterli ve dengeli ölçüde besin tüketmenize ortam oluşturacaktır.

Aynı zamanda çörek otu düzenli olarak tüketildiğinde karaciğeri de temizlemesi sayesinde sindirim faaliyetlerini de büyük oranda hızlandırmaktadır. Metabolizmanın hızlanmasına destek veren çörek otu yağı, zayıflamayı & kilo vermeyi de kolay bir hale getirecektir.

Çörek otu ile zayıflama yöntemi; bağırsakların kaygan bir yapıda olmasına yardımcı olarak, diğer bir deyişle müshil etkisi meydana getirerek gıdaların / yiyeceklerin çok daha hızlı bir biçimde geçmesine fırsat tanımaktadır.

ÇÖREK OTU İLE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ KAÇ KİLO VERDİRİR?

Eğer ki sizde sağlıklı gıdalarla düzenli ve dengeli bir beslemeyle beraber çörek otu ile zayıflama yöntemini uygularsanız yaklaşık yirmi gün boyunca beş ila altı arasında kilo verebilmeniz mümkün. Çörek otu ile zayıflama yöntemini yirmi gün süresince gerçekleştiren kişiler, aynı zamanda kilo verme & zayıflama sürecinin rahat ve kolay bir biçimde geçtiğini keşfetmişlerdir. Her ne kadar kilo verme / zayıflama, kişiler arası farklılıklar teşkil etse de yirmi günlük bir zaman diliminin sonunda beş kilo birden verebilmeniz söz konusudur.

YORUMLAR 3
 • sinem 5 yıl önce Şikayet Et
  pilav ve makarna pişiriken deneyin çok lezzetli oluyor.
  Cevapla
 • Mujde 5 yıl önce Şikayet Et
  Nasıl yani
  Cevapla
 • Zafer 5 yıl önce Şikayet Et
  Mübarek bitki. Mücize imiş te haberimizi yok.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Han Yunus'ta soykırım! Şehit edilen Filistinli sayısı açıklandı
TBMM'de AK Parti ile DEM Parti milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı