Clubhouse logosu değişti: Clubhouse’un yeni sanatçısı kim?

Clubhouse bir anda internet dünyasının en popüler sosyal medya platformu haline geldi. Ses temelli Clubhouse uygulaması dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Platform her yeni güncellemede logosunu değiştireceğini açıklamıştı ve artık uygulamanın logosunda farklı bir yüz görüyoruz. Clubhouse logosundaki yeni sanatçı kim? Detaylar haberimizde.

Clubhouse logosu değişti: Clubhouse’un yeni sanatçısı kim?
Clubhouse logosu değişti: Clubhouse’un yeni sanatçısı kim?
GİRİŞ 11.02.2021 10:49 GÜNCELLEME 11.02.2021 10:49

Clubhouse, son günlerin en popüler sosyal medyası olmaya devam ediyor. Davetiyeyle üye olunan ve yalnızca iPhone’larda kullanılabilen uygulama şimdiden milyonlarca kişiye ulaştı. Clubhouse’nin popülerliği artarken, uygulama simgesinin arkasındaki hikaye de ortaya çıktı. Clubhouse logosu, her büyük güncellemeden sonra uygulamayı kullanan bir sanatçının fotoğrafı ile değişecek.

Clubhouse logosundaki sanatçı kısa sürede 1 milyona ulaşmıştı

Clubhouse’nin popülerleşmesi ile uygulama simgesinin arkasındaki hikaye de ortaya çıktı. Uygulamanın yüzü olan @iambomanix, ilk etapta 19 bin takipçiye sahipti. Sanatçı, uygulamanın yüzü olduktan sonra 1 milyon takipçiye ulaştı. Özellikle az takipçiye sahip sanatçıları seçen Clubhouse, böylelikle bu sanatçıların da tanınır hale gelmesine yardımcı oluyor.

Yeni sanatçının kimliği tweet ile açıklandı

Clubhouse’un yeni logosundaki sanatçının ismi Axel Mansoor. Şarkıcı ve söz yazarı olan Axel Mansoor, özellikle çocuklar için ninniler söylüyor. ogodaki sanatçılar, her büyük güncellemeden sonra değişecek. Böylece, tanınırlığı düşük kişiler daha fazla takipçi sayısına ulaşacak.

 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İsrail-Filistin savaşı: Gazze'den son dakika açıklaması! Acı haberi duyurdular
Akyazı'da Kayseri fırtınası! Avcı ile 5 maç sonra ilk