Antalya'da beşlik lakaplı damada düğününde arkadaşları bin tane 5 TL taktı!

Antalya'da arkadaş ortamında sürekli cebinden 5 TL çıkaran ve düğünlerde de 5 TL takan 'Beşlikçi' lakaplı Halil İbrahim Tanrıkulu'na arkadaşları düğününde birbirine yapıştırdıkları bin tane 5 TL'yi taktılar.

Antalya'da beşlik lakaplı damada düğününde arkadaşları bin tane 5 TL taktı!
Antalya'da beşlik lakaplı damada düğününde arkadaşları bin tane 5 TL taktı!
GİRİŞ 05.07.2021 10:38 GÜNCELLEME 05.07.2021 10:49
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Antalya’nın Serik ilçesinde dünya evine giren Tanrıkulu çiftine, arkadaşları tarafından ilginç bir sürpriz yapıldı. Takı merasiminde, yaklaşık bin adet 5 liralık kağıt banknotu birbirine yapıştıran damadın arkadaşları, yaklaşık 50 metre uzunluğa ulaşan parayı hep birlikte damada takıp düğün hediyesi yaptılar. Damadın her ortamda 5 liradan fazla cebinden para çıkarmaması yüzünden bu sürprizi yaptıklarını söyleyen arkadaşları, geceye yaptıkları sürprizle renk kattılar..

8 yıl aradan sonra gelen helallik notu marketçiyi şok etti!8 yıl aradan sonra gelen helallik notu marketçiyi şok etti!

 
DAMADIN LAKABI BEŞLİK

Bir başka lakabı 'horoz' olan damadın düğününde horoz salmak istediklerini belirten Hasan Bora Demir, “Arkadaşımızın bugün düğünü vardı. Lakabı 'beşlik'tir, bütün düğünlerde sadece 5 lira takar ya da cebine 5 lira sokar. Ortama gittiğimiz zaman 5 lira çıkarır. Biz de düşündük grup olarak 5 liraları birleştirip 50 metre uzunluk oluşturduk. Paraları bozdurduk, tek tek iğneyle geçirerek arkadaşımıza sürpriz yapmak istedik, olay bu şekilde başladı. Aslında daha farklı bir şey düşündük mesela horoz bile salmayı düşündük ama rezil olmasını istemedik. Yaklaşık bin adet üzerinde 5 lira vardı, çok abartmayalım sade bir şekilde bırakalım dedik. Tepki çok fazla oldu biz de bu kadar beklemiyorduk” diye konuştu. 
   
BUNUN GERİ DÖNÜŞÜ OLACAK

Damat Halil İbrahim Tanrıkulu ise, “Açıkçası şaşırdım, hiç beklemiyordum ama mutlu oldum beni sevdikleri ve değer verdikleri için. Sürpriz yaptılar çok teşekkür ederim. Hepsine geri dönüş olacak yaptıkları. Bu sürprizin nedeni işlerimden dolayı bozuk para lazım bize o yüzden adımız 5 lira kaldı” diye konuştu. Yapılan sürprizi şaşırtıcı bulan gelin Gizem Tanrıkulu ise, “Şaşırtıcı ve intikam soğuk yenen bir yemek. Bunun geri dönüşü olacak” dedi.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 1
  • ....... 2 yıl önce Şikayet Et
    Gösteriş budalaları.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İBB'de seçimin ardından dev borçlanma! Söz konusu rakam şaşkına çevirdi
'Enkaz edebiyatı' yapan CHP'nin İzmir'de yaptığı borç ortaya çıktı!