İnsanların %95'i iki resim arasındaki farkı göremiyor! Deneyenlerin başarısız olduğu zeka testi için 4 saniyede farkı bularak kendini kanıtla

Zeka testi görselleri arasında bir fark bulunuyor. Deneyenlerin %95'i 4 saniyede resimler arasındaki farkı tespit edemiyor. 'Ben bulurum' diyenlerin bile yapamadığı testte siz ne kadar iddialısınız? 4 saniyede bularak farkını kanıtla!

İnsanların %95'i iki resim arasındaki farkı göremiyor! Deneyenlerin başarısız olduğu zeka testi için 4 saniyede farkı bularak kendini kanıtla
İnsanların %95'i iki resim arasındaki farkı göremiyor! Deneyenlerin başarısız olduğu zeka testi için 4 saniyede farkı bularak kendini kanıtla
GİRİŞ 28.05.2023 09:04 GÜNCELLEME 28.05.2023 09:05
Bu Habere 28 Yorum Yapılmış

Farkı bul türündeki zeka testi ile kendinizi test edebilirsiniz. Hazırlanan zeka testi için 2 görsel verilmiştir. İki resim arasındaki farkı 4 saniyede bulmanız beklenmektedir. İnsanların %95'inin yapamadığı IQ testinde kendinizi denemeye hazırsanız süreniz başladı!

ZEKA TESTİNİ DENEYENLERİN %95'İ YAPAMADI

Zeka testinde aradaki farkı bulmak için verilen süre, rekabet duygusunu artırarak durumu eğlenceli hâle de getirmektedir. Bu aktivitede gözlem beceriniz ve zihinsel çevikliğiniz ortaya çıkacaktır. Testi çözmeye çalışanların %95'i başarısız olmuştur.

BAŞARILI OLMA İHTİMALİNİZ SİZE BAĞLI

Sizden iki resim arasındaki farkı 4 saniyede tespit etmeniz beklenmektedir. Hazırlanan görselde siyah beyaz fotoğraflı bir kadın görünmektedir. Farkı ararken bulamayıp sinirlenmemeye çalışın. Gözlem becerisi kuvvetli olanların ortaya çıkacağı testte başarı oranınız tamamen size bağlıdır.

GÖZLEM BECERİSİ İYİ OLANLAR FARKI BULACAK

Resme baktıkça "Bu görüntüler aynı." düşüncesine kapılabilirsiniz. Verilen süre tamamlandığında cevap görseline bakıp aradaki farkın ne olduğunu göreceksiniz. İyi gözlem becerisine sahip bireyler, farkı hızlıca bulacaktır.

Acele etmeli ve doğru sonucu görmelisiniz. Son kez görsele bakıp farkı tespit etmeye çalışın.

Zeka testi: Mutfaktaki kediyi 6 saniyede bir tek üstün zekalılar bulabiliyor! 200 kişiden sadece 1'i görebiliyorZeka testi: Mutfaktaki kediyi 6 saniyede bir tek üstün zekalılar bulabiliyor! 200 kişiden sadece 1'i görebiliyor

FARKI BULANLAR BURADA MI?

Bilişsel yeteneği gelişmiş olan bireyler verilen sürede farkı tespit etti. Onları tebrik ederiz. Göremeyenler için cevap görselini yukarıya bırakıyoruz. Daha fazla zeka testi çözerek başarı oranınızı artırabilir ve beyin jimnastiği yapabilirsiniz.

Şimdi itiraf vakti; farkı görebildiniz mi? Kaç saniye sürdü? Yorumlara yazmayı unutmayın.

Kafa karıştırıcı zeka testi: 47 saniyede 20 farkı bulabilen neredeyse yok!Kafa karıştırıcı zeka testi: 47 saniyede 20 farkı bulabilen neredeyse yok!

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 28
 • Hediye ölmez koçer 3 ay önce Şikayet Et
  Eğer gerçekten bu zeka testi doğruysa çok sevindim çünkü ilk bakışta fark edip gördüm
  Cevapla
 • prit 3 ay önce Şikayet Et
  bunu da bulamayan anaokulundan tekrar başlasın okumaya
  Cevapla
 • Karanlık 3 ay önce Şikayet Et
  İlk bakışda buldum
  Cevapla
 • İpek Sağlam 4 ay önce Şikayet Et
  İyi
  Cevapla
 • İpek Sağlam 4 ay önce Şikayet Et
  Ben doğru bildim. Kaç saniyede yaptığımı bilmiyorum ama çok kısa sürdü. Ayrıca çok kolay bence bir çocuk bile bulur bunu.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Vergisiz cep telefonunda yeni detaylar: İşte 9.500 ve altı cep telefonları!
Kritik toplantı sonrası AK Parti'den sert açıklama! 11 il için harekete geçildi...