Yalnızca keskin gözlüler tarafından yapılabilen zeka testi! 7 saniyede farklı olan fili bul

Ara bul türünde olan zeka testi görselinde birçok fil bulunmaktadır. Bu fillerden bir tanesi diğerlerinden farklıdır. Farklı olan fili bulmanız için 7 saniye süreniz vardır. Keskin gözlü ve dikkatli biriyseniz verilen sürede testi çözersiniz.

GİRİŞ 08.06.2023 09:34 GÜNCELLEME 08.06.2023 09:34
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

Zeka testi çözerek gözlem becerinizi ölçebilirsiniz. Ayrıntılara karşı ne kadar dikkatli olduğunuzu görebileceğiniz zeka testinde keyifli anlar yaşamaya hazır olun! Hazırlanan zeka testi görselindeki farklı olan fili 7 saniyede bulmanız gerekmektedir. Hazırsanız, süreniz başladı!

YALNIZCA KESKİN GÖZLÜLER TARAFINDAN YAPILABİLEN ZEKA TESTİ

IQ testi görseli dikkat geliştirme ve gözlem becerisi kuvvetlendirmede oldukça etkilidir. Yukarıda hazırlanan görselde yukarıdan aşağıya 10 sıra sağdan sola da 16 tane fil sıralanmıştır. Toplam 160 tane filin arasında farklı olanı bulmanız gerekmektedir.

7 SANİYE SÜRENİZ VAR

Bu fillerin arasında değişik olanı görmeniz için 7 saniye süreniz bulunmaktadır. Süre bir yandan ilerlerken testteki başarınız bilişsel yetenekleriniz, dikkat ölçünüz ve ayrıntılara verdiğiniz öneme göre farklılaşacaktır.

OLAĞANÜSTÜ BECERİLERE SAHİP OLANLAR BELLİ OLACAK

Yalnızca olağanüstü becerilere sahip olan bireylerin zorlanmadan testi çözebilmektedir. Bu nedenle dikkatli olmalı ve süreyi kaçırmamalısınız. Farkındalık seviyeniz ile farklı olanı bulma hızınız ortaya çıkacaktır. Hadi acele edin. Artık son saniyelere geldik.

975'lerin arasındaki 973'ü 5 saniyede gören neredeyse yok! Kartal gözlü olduğunu düşünenlerin kendini kanıtlayacağı zeka testi975'lerin arasındaki 973'ü 5 saniyede gören neredeyse yok! Kartal gözlü olduğunu düşünenlerin kendini kanıtlayacağı zeka testi

FARKLI OLAN FİLİ BULABİLDİNİZ Mİ?

Verilen sürenin sonuna geldik. Eğer 7 saniyede farklı olan fili görebildiyseniz oldukça dikkatli ve yetenekli birisiniz. Bulamayanlar için doğru cevabı yukarıya bırakıyoruz.

Şimdi itiraf vakti... Siz farklı olan fili görebildiniz mi? Gördüyseniz kaç saniyede? Yorumlara yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

9 saniyede yaban mersinleri arasındaki karıncayı bul! Zeka testi ile dikkatinizi ölçün9 saniyede yaban mersinleri arasındaki karıncayı bul! Zeka testi ile dikkatinizi ölçün

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 17
 • Rasim YILDIRIM 11 ay önce Şikayet Et
  1 yada 2 saniyede buldum
  Cevapla
 • memur 11 ay önce Şikayet Et
  Memlekette herşey rayından çıkmış vaziyette. Hahberyidi cambaza bakla uğraşır.
  Cevapla
 • Goca GONYALI 11 ay önce Şikayet Et
  ANLIK BULDUM, ÇOK ZEKİYİM..... iii :-) :-)
  Cevapla
 • Filarmoni 11 ay önce Şikayet Et
  Bu cücük gibi şeyler Fil mi? Testi 5 yaş için hazırlamışlar galiba.
  Cevapla
 • Deli Dumrul 11 ay önce Şikayet Et
  Haber basligini okurken buldum. :-b
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Fatih Portakal yalana doymuyor! Milli yas algısı elinde patladı
İngiltere'yi sarsan skandal! Yıllarca saklanmış! Başbakan özür diledi: Utanç günü...