Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 farkı keşfedin!

İlk bakışta neredeyse birbirinin aynısı gibi görünen çölde gezen tilki resimleri arasında 3 fark var ve bu farkları bulabilmek için sadece 9 saniye süreniz var.

GİRİŞ 13.03.2024 08:26 GÜNCELLEME 13.03.2024 09:26
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 fark, klasik bir iki resim arasındaki farkları bulmanız için hazırlanan görsel zekâ testidir. Bu tarz görsel zekâ testleri, gözlem becerilerinizi ve dikkat yeteneğinizi geliştirmede oldukça etkili bir araçtır.

Beynimiz benzerlik gösteren çoğu şeydeki ufak farklılıkları görmezden gelerek onları algılamamıza izin vermez. Bu farklılıkları tespit edebilmek için oldukça dikkatli olmanız ve beyninizin sizi kandırmasına izin vermemeniz gerekir.

Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 farkı bulmanız için hazırlanan bu görsel zekâ testide beyninizin sizi kandırmasına izin vermenizi engellemeniz için hazırlanan bir bulmacadır. Peki, siz bu bulmaca ile beyninize dur diyerek iki resim arasındaki 3 farkı bulabilecek misiniz?

ÇÖLDE GEZEN TİLKİ RESİMLERİ ARASINDAKİ 3 FARKI BULABİLİR MİSİN?

Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 farkı keşfedin

Yukarıda çölde etrafı inceleyen bir tilkiyi gösteren iki illüstrasyon görseli görüyorsunuz. İlk bakışta iki resimde birbirinin tamamen aynısı gelebilir. Ancak bu büyüleyici resimler arasında 3 fark bulunuyor.

Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 farkı, sadece 9 saniye içerisinde dikkat yeteneği yüksek en iyi gözlemciler bulabilir. Peki, siz onlardan bir tanesi misiniz, denemeye ne dersiniz?

Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 farkı keşfedin

İki resim arasındaki 3 farkı bulmak için resme olabildiğince yakından bakın ve gözlerinizin sizi aldatmasına izin vermeyin. Süre siz göz açıp kapayıncaya kadar hızlıca geçecek bu yüzden vaktinizi olabildiğince verimli kullanmaya özen gösterin.

SÜRE BİTTİ FARKLILIKLARI TESPİT EDEBİLDİNİZ Mİ?

Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 farktan hangilerini bulabildiniz? Sürenin bitmesine çok az kaldı. Derin bir nefes alın ve geri yaslanıp son kez iki resme sakince bakın.

İki resim arasındaki tüm farklılıkları tespit eden okuyucularımız keskin gözlem yetenekleri için tebrik ederiz. Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 farkın tamamını bulamayan okuyucularımız ise endişelenmesin.

Şimdi cevapların işaretlendiği çözüm görselini sizlerle paylaşacağız. Çözüm görselini baz alarak cevaplarınızı kontrol edin ve bulamadığınız farklılıkların yerlerini tespit edin.

İşte çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 fark;

Çölde gezen tilki resimleri arasındaki 3 farkı keşfedin

İki resim arasındaki 3 fark bu şekildeydi. Daha fazla fark bulma bulmacası çözmek istiyorsanız eğer, iki resim arasındaki tek farkı ya da iki resim arasındaki 7 farkı bulmanız için hazırlanan görsel zekâ testlerini çözerek kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 1
  • mert 4 ay önce Şikayet Et
    buldum!!! 1 dakikada.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ÖTV indiriminden yararlanacak marka ve modeller belli oldu
Söke Kağıt Fabrikasında yangın devam ediyor! Yanardağ görünümü aldı