Acil durum ilan edildi! 3 bin uçuş iptal

ABD’nin birden çok eyaletini etkisi altına alan kar fırtınası nedeniyle 3046 uçak seferi iptal edilirken, New Jersey ve Pennsylvania eyaletlerinde 'acil durum' ilan edildi.

 • GİRİŞ08.03.2018 11:35
 • GÜNCELLEME08.03.2018 11:36
Kar fırtınası nedeniyle ABD'de 3046 uçak seferi iptal edildi

ABD'nin birden fazla kenti kara kışa teslim oldu. Kar fırtınası New York, New Jersey, Massachusetts, Pennsylvania ve Connecticut eyaletlerinde hayatı felç ederken bazı şehirlerde okullar tatil edildi. 3046 uçak seferi iptal edildi.

New Jersey ve Pennsylvania eyaletlerinde 'acil durum' ilan edilirken saatteki hızı 145 kilometreyi geçen rüzgar sebebiyle çok sayıda ağaç devrildi. Elektrik kabloları koptu, yüz binlerce ev ve işyeri karanlık ve soğukla baş başa kaldı.

 

New York’un White Plains semtinde ise evlerinde elektrik olmadığı için ısınma ve aydınlatma amaçlı jeneratör çalıştıran 10 kişi karbonmonoksit gazından zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Etiketler

Yorumlar16

 • Strtejist 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah'ın da bir hesabı vardır elbette. Bela tank, tüfek ve füzeyle gelmez. Hadi karşı koysana ya... Haşa, Allah'ın hesabını arapların hesabı zannediyorsun heralde... Aıma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.
  Cevapla
 • israfil 1 hafta önce Şikayet Et
  etme bulma dünyası. bu daha başlangıç
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Ertürk 1 hafta önce Şikayet Et
  bunlar üşütmüş.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Cicek 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah bunların yaptıklarının hesabını soracak özellikle Filistin de ırakta suriyede ve diğer pis işlerinin hesabını bu dünyada güvenmeyin paranıza bir kıvılcım yok eder kegıttan paralarınızı canınıza bir hastalık gelincedua edebilecek misiniz siz inanmassınızki ne yüzle yardım istiyceksiniz
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • ALİ 1 hafta önce Şikayet Et
  don ve çözülmeden öylece kal abd....
  Cevapla Toplam 13 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat