Ariel Şaron'u ailesi bile kabul etmedi

İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron'u, üç yıldan beri komada yattığı hastane ailesine teslim etti ancak aile kabul etmedi.

Ariel Şaron'u ailesi bile kabul etmedi
Ariel Şaron'u ailesi bile kabul etmedi
GİRİŞ 07.03.2009 01:00 GÜNCELLEME 07.03.2009 01:00

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron'u üç yıldan beri komada yattığı Tel Aviv'deki Şeba hastanesi yönetimi evine göndermek istiyor. Tedavisinin mümkün olmaması sebebiyle Şaron'u hastane yönetiminin çıkarmaya çalışması üzerine, ailesi karara itiraz etti. Şaron ailesinin itirazı, krize sebep oldu.

Hastane yöneticileri, gözeticiler eşliğinde Şaron'un bakımının evinde devam ettirilmesini istiyor.

Hastanenin hesaplarına göre Şaron'un masrafları, 1948 yılından bu yana her hangi bir hastaya yapılan ödemenin çok ama çok üstüne çıkmış durumda. İsrail Sağlık Bakanlığına hastane tarafından yazılan yazıda, Şaron'un durumundaki bir hastaya, kendilerinen en fazla üç ay bakabileceği belirtiliyor.

Öte yandan Şaron'un oğlu Cal'ad'ın babasının bulunduğu odayı ofis haline getirdiği, işlerini hastaneden idare etmeye başladığı, hatta iş toplantıları bile düzenlediği bildiriliyor. Bu durumunda da hastane yönetimini rahatsız ettiği kaydediliyor.

Şaron üç yıldan bu yana komada yatıyor. 2006 yılı Ocak ayında geçirdiği bir beyin kanaması sonucunda komaya girmişti.

YAZDIR
YORUMLAR 162
 • zeynep can 9 yıl önce Şikayet Et
  sharon. sizce bunun kaç kere organları değişmiştir dha önce, biliyorsunuz isrialin bu konuda yasaları var insanların orgnlarını rahatca alıp kullanabiliyorlr
  Cevapla
 • mert vidinli 9 yıl önce Şikayet Et
  şaron mu. bizden sahip çıkacak olan çok hele bir kulaklarına kar suyu kaçsın yahudilere şirin gözükmek için şaronu kabul edecek çok eleman var bu ülkede
  Cevapla
 • ömer kandiş 9 yıl önce Şikayet Et
  ALLAH KİMSEYE ZULMETMEZ. ali değirmen arkadaşım allah kimseye zulmetmez şaron kafirinin başına gelen bela kendi zulmünden dolayıdır insanın başına ne gelirse kendi yaptıklarından solayı gelir
  Cevapla
 • zeki alperen 9 yıl önce Şikayet Et
  Her İnsanın sekeratı değişiktir..!. "Ey İnsanlar ben sizin gizlediklerinizide açığa vurduklarınızı bilirim", buyurmaktadır Yüce Rabbimiz.Açığa vurarak apaçık günahlarımızın cezasını ahiret hayatında,münafık veya kafirliğin cezasını da hem kabir de hem de gene cehennemde ama gizli yağtığımız gühalarımızın cezasını ise ölüm hali değdiğinden ruh bedenden çıkıncaya kadar sürerek çekeriz.Şaron'un gizli emeller peşinde olduğunu öğrenen yahudi akıl sahipleri onu gene gizli şekilde öldürerek bu hale getirmişlerdir.Müslümanlarla yahudileri kırdırandı!
  Cevapla
 • ali degirmen 9 yıl önce Şikayet Et
  bizim yahudi!!lere duyrulur. ALLAH insanın canını almaz süründürür isterse.O herşeye kadir zalime zulmetmeye bile....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yeni Gezi’nin sponsoru o ülke çıktı
Son günde büyük coşku! Erdoğan fırtınası