İbrahim Tatlıses NYT'ye haber oldu

Ortadoğu, Merkez Asya ve Türkiye’de bir megastar olarak görülen şarkıcı İbrahim Tatlıses’in vurulmasından sonra ilk defa halk önüne çıkması New York Times gazetesinde geniş yer buldu.

  • GİRİŞ23.06.2011 15:20
  • GÜNCELLEME23.06.2011 15:20
İbrahim Tatlıses NYT'ye haber oldu

Gazete, “İbo’nun hayranları için iyi haber: İbo yeniden şarkı söyleyebilir. Kötü haber; bunu hapishanede yapmak zorunda kalabilir” yorumunu yaptı.

New York Times gazetesi, İbrahim Tatlıses’in başından vurulmasından üç ay sonra ilk defa tedavi gördüğü rehabilitasyon merkezinin terasında beyaz tişört ve şapka giymiş, yardımsız bir şekilde yürüdüğünü belirterek sokakta toplanan hayranlarının Tatlıses’in “Babalar Günü”nü kutladığını bildirdi.

-ÖNCE İYİ HABER!-

Gazete, “İbo’nun hayranları için iyi haber: İbo yeniden şarkı söyleyebilir. Kötü haber; bunu hapishanede yapmak zorunda kalabilir” yorumunu yaparak, saldırının ardından polisin suçluların peşine düşerek şarkıcının eski ortağının da arasında olduğu bir düzine şüpheliyi tutukladığını belirtti.

Haberde, “Tatlıses’in iş anlaşmaları ve ortaklarının her zaman şüphe edilemez olmadıkları” savunularak Tatlıses’in birkaç soruşturmaya dâhil olduğu ve geçen yıl “organize cinayete bilerek yardım ve yataklık etmekten” suçlu bulunarak bir yıl 10 ay mahkûm olduğuna dikkat çekildi.

KAYNAKANKA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat