Koca şiddeti 3 çocuğuyla sokakta bıraktı

Mersin'de, eşinden şiddet gördüğü için 3 çocuğu ile birlikte evini terk eden 33 yaşındaki Hacer Kellesibüyük, bir hayırseverin yerleştirdiği evin kirası ödenmediği gerekçesiyle sokağa atıldı.

Koca şiddeti 3 çocuğuyla sokakta bıraktı
Koca şiddeti 3 çocuğuyla sokakta bıraktı
GİRİŞ 13.05.2014 11:55 GÜNCELLEME 13.05.2014 11:55

Merkez Mezitli İlçesi'nde Hacer Kellesibüyük, eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle çocukları 15 yaşındaki Sinan, 10 yaşındaki Elif Simge ve 1 yaşındaki Kağan Arda ile birlikte evini terk etti ve boşanma davası açtı. Kadın ile 3 çocuğu, bir hayırsever tarafından kirası ödendiği söylenen eve yerleştirildi. Ancak kiranın ödenmediğini iddia eden ev sahibi, kadın ile çocuklarını evden çıkartmak istedi. Site sakinleri ve olay yerine gelen polisin girişimiyle kadın ve çocuklar tekrar eve yerleştirildi. Ancak buna rağmen sorun çözülemeyince kadın ve 3 çocuğu dün akşam saatlerinde evden çıkartıldı. Bir kaç parça eşyalarıyla birlikte bir inşaata sığınan Hacer Kellesibüyük, kendilerine yardım edecek kimselerinin olmadığını söyledi.

Boşanma aşamasında olduğu eşinden her hangi maddi bir destek görmediğini ifade eden Kellesibüyük şunları anlattı:

"Eşimden şiddet gördüğüm için ayrılıyorum. Bir hayırsever, 2 aylık kirayı ödediğini söyleyerek bizi bu eve yerleştirdi. Ev sahibi ise paranın ödenmediğini söyledi ve 3 çocuğum ile beni sokağa attı. Biz de bir kaç parça eşya ile inşaata sığındık. Astım, şeker, yüksek tansiyon ve akciğer hastalığım var. Bize sahip çıkılmasını istiyorum."

KAYNAK: DHA
ETİKETLER
Mersin koca şiddeti
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Mevlüt Çavuşoğlu, Kanal 7'de Mehmet Acet'in konuğu oluyor
Teröristin annesi yalvardı: Vazgeçmesinler...