DSİ mühendisi odasında intihar etti

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünde görevli bir ziraat mühendisi, genel müdürlük binasında 5. kattaki odasında tabanca ile intihar etti.

 • GİRİŞ22.06.2007 09:56
 • GÜNCELLEME22.06.2007 09:56
DSİ mühendisi odasında intihar etti

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünde (DSİ) görevli bir ziraat mühendisi, genel müdürlükteki odasında intihar etti. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, İsmet İnönü Bulvarında bulunan DSİ Genel Müdürlüğü D Blok 5. kat 514 nolu odasına sabah mesaisi için gelen İşletme ve Bakım Daire Başkanlığında görevli ziraat mühendisi Hamza A. (38), tabanca ile kafasına bir el ateş etti. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan A'nın, hayatını kaybettiği öğrenildi.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar3

 • Ahmet Altındiş 10 yıl önce Şikayet Et
  Gül Receb. Birden hatırıma Aselsan Geliverdi...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • fatih babagiray 10 yıl önce Şikayet Et
  Başsağlı. Değerli mesai arkadaşımız Hamza nın vefatını derin bir üzüntü ve acı ile öğrendim Allah rahmet etsin ailesine ve tüm mesai arkaşlarına sabır diyorum. DSİ ÇALIŞANLARI
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • taha yıldırım 10 yıl önce Şikayet Et
  intihar bence yalan. Ben intihar ettiğine inanmıyorum,Daha geçenlerde Aselsanda da 3 mühendisin intihar ettiği söylendi.O muhendislerinde uçak yazılımları yazdığı söylendi.Yani bu ülke için faydalı birşey yapanları öldürüyorlar diyorum.Buda öyle bence.
  Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat