Kokoreççideki dehşette flaş karar!

Garsonu tokatlayıp, tartıştığı iş yeri sahibini yumruklayarak başına tabanca doğrultan komiser yardımcısı E.E. ile olaya karışan meslektaşı B.Ş., haklarında başlatılan idari soruşturma kapsamında açığa alındı.

Kokoreççideki dehşette flaş karar!
Kokoreççideki dehşette flaş karar!
GİRİŞ 13.02.2018 09:40 GÜNCELLEME 13.02.2018 10:38
Bu Habere 55 Yorum Yapılmış

Karaman'da gittiği kokoreççide kendileriyle ilgilenmediği iddiasıyla garsonu tokatlayıp, tartıştığı iş yeri sahibini yumruklayarak başına tabanca doğrultan komiser yardımcısı E.E. ile olaya karışan meslektaşı B.Ş., haklarında başlatılan idari soruşturma kapsamında açığa alındı. Silahlarına el konulan polis memurlarıyla ilgili olayın ardından başlatılan adli soruşturmanın da devam ettiği öğrenildi.

Olay,  geçen 30 Ocak günü Alacasuluk Mahallesi Özcan Genç Caddesi'nde meydana geldi. Konya Emniyet Müdürlüğü Bosna Hersek Polis Merkezi'nde görevli komiser yardımcısı E.E. ve Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli özel harekât polisi B.Ş., izinlerini geçirmek için geldikleri Karaman'da, iki arkadaşlarıyla birlikte, Fatih Taşkıran'a ait kokoreççiye gitti. Komiser yardımcısı E.E. yemek yerken, yanına garsonu çağırdı ve iddiaya göre "Neden bizimle daha çok ilgilenmiyorsunuz?" diyerek kulağını çekip, tokat attı.

İŞ YERİ SAHİBİNİN BAŞINA TABANCA DOĞRULTTU

Yemeğin ardından 4 kişi hesabı ödemek için kasaya gitti. Kasada duran işyeri sahibi Fatih Taşkıran, E.E.'ye, "Elemanımızın bir kusuru mu oldu, neden tokat attınız?" diye sordu. E.E. de tepki gösterip, Taşkıran'ı yumrukladı. Taşkıran da kasanın yanındaki kolonya şişesiyle polise vurarak karşılık verdi. Arbede sırasında E.E., tabancasını çıkartıp Taşkıran'ın başına doğrulttu. Diğer polis memuru B.Ş. de garsona saldırıp, dövdü. Kavga, diğer iş yeri çalışanlarının araya girmesiyle güçlükle sonlandırıldı.

İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan olay sırasında müşteriler ise korkup, panik içinde dışarı çıktı. 

ADLİ VE İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayın ardından ifadeleri alınıp, serbest bırakılan komiser yardımcısı E.E. ve özel harekât polisi B.Ş. hakkında Karaman Valiliği tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında  polisler, açığa alınıp, silahlarına el konuldu. İdari soruşturmanın yanı sıra, kavgayla ilgili Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen adli soruşturmanın da devam ettiği öğrenildi. 

Karaman Valiliği de olayın ardından yaptığı açıklamada işletme sahibi ve çalışanları ile yemek servisi konusunda yaşanan, dışarıda da devam eden olay sırasında polislerden biri tarafından havaya 2 el ateş edildiğinin tespit edildiğini belirtti.

YAZDIR
YORUMLAR 55
 • Sadi 1 yıl önce Şikayet Et
  Hak ettini bulmuş yaziklar olsun garsonu tokatla efelik yap şimdide yap
  Cevapla
 • Yaramaz 1 yıl önce Şikayet Et
  adamlar sinirli abilerini içeri aldık biz niye dışarda geziyor kafasındalar ÇOĞU öyle yapmanıza gerek yok gidin karakola biz fetöcüyüz deyin adam gibi yatın içerde abileriniz gibi
  Cevapla
 • olmaz 1 yıl önce Şikayet Et
  devlet o silahı sana şahsi gurur meselelerini , şahsi öfkeni tatmin et diye , terör estir diye vermedi. böyleleri bu görevi yapmamalı.
  Cevapla
 • egeli 1 yıl önce Şikayet Et
  devletin verdiği elbiseyi giyip tabancayı beline takan birkaç dengesiz kendini padişah sanıyor.bu gibilerin yüzünden canını dişine takarak çalışanlarada zarar veriyorlar.böyle dengesizler devlet memurluğundan atılmalıdırlar..
  Cevapla
 • Alper 1 yıl önce Şikayet Et
  Sistem suç işleyen çalışanına,gereken cezayı verse bu durumlarla karşılaşılmaz ama mesleki dayanışma vb.falan derken,,birileri devletin güçünü kendi çıkarına kullanıyor.Her şey adalaet sisteminde yatıyor ama derler ki birşeyde neysen,herşeyde osundur.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan: Böyle bir kişiyle görüşmem! Ancak bir şartla...
ABD'den Türkiye'ye hadsizce çağrı: Onları serbest bırakın!