Abdullah Gül ve Davutoğlu'na sert tepki!

Haber 7 yazarı Esra Elönü bugünkü köşesinde, Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun açıklamalarına tepki olarak, ''Battal boy nankörlük, vefa arpa boy bile değil!'' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Abdullah Gül ve Davutoğlu'na sert tepki!
Abdullah Gül ve Davutoğlu'na sert tepki!
GİRİŞ 13.05.2019 12:37 GÜNCELLEME 13.05.2019 12:37
Bu Habere 232 Yorum Yapılmış

Nankörlük göz bozukluğundan değil, vefa yoksunluğundandır.

 

 

Hayretimin şarjı bittikçe hayret edilecek şeyler topluyorum. Malumunuz insan hayretiyle yaşarmış. Son zamanlarda olanlar karşısında da hayretimiz mağdur. ''Gaflet uykusu için bile döşek konforu arayan muhterisler tabakası'' sanırım hayretimin bereketi bunlardan sebep.

Hani demiştim ya bu saatten sonra oy sandıklarını değil adam sandıklarımızı konuşalım. ''Karnı açlardan çok, kalbi açlara acıyalım.'' Açlık karın tokluğuna bakar, kalbi açlıksa vefa yokluğuna. Hani oradan buradan yağan taşlara siper olup, pencereyi bacayı tutarken Abdullah Gül'ün attığı twit damı söktü götürdü. Şuraya koyuyorum hayret heyetiyle okuyunuz.

 

 

Anayasa Mahkemesi’nin 2007 yılındaki haksız ''367 Kararı'' karşısında ne hissettiysem, başka bir yüksek mahkeme olan Yüksek Seçim Kurulu'nun dün aldığı kararı duyunca aynı duyguları yaşadım. Yazık, bir arpa boyu yol alamamışız.

Abdullah bey, düşmanın ekmeğine yağ sürmeyi bırakın üzerini gül reçeliyle sıvamışsınız. Yalnız bu yazdıklarınız Bayan Gül'ün iç sesi, siz de burada o iç sesi çokk dışarı veren hoparlör vazifesi görüyorsunuz. 

Şimdi ben anlamadım siz dava dediğiniz yola çıkmayı mı yoksa çıkmış gibi görünmeyi mi seviyorsunuz.

Siz Yelkenler Dikilecek derken inandıklarınızı erkenden biçmeye çalışan tayfayla ıslık düetindesiniz farkında mısınız ?

367 kararlarını veren kafayı alnından öpen twitinizi bir sudan geçirin bence. Size zulmedenlerin oklarına yay olmuşsunuz, ağladıklarımıza gülenlerin eğlencesi olmuşsunuz.

Gezide tozutanlara, kandilden havlayanlara, Fetöyle gargara yapanlara yazık diyemeyen siz şimdi yazıklı, arpalı, buğdaylı bilumum ah vah içeren twit atıyorsunuz .. Zulüm 1453'de başladı diyenler İstanbulu alamaz ancak çalabilirler. Fatihle misiniz yoksa Bizans oyunlarında halay başı mendil misiniz çok çözemedim.

Bayan Güle gelince bir röportajında Çankaya’nın kaldırım taşlarını dizayn etmekle övünüyordu, keşke kaldırım taşını dizayn ederken intifada taşına hedef şaşırtmasaydı.

Evlat çalan PKK'ya bir intifada taşı yok mu, istikbal çalan Fetöye bir intifada taşı yok mu, baş koyduğunuz örtünüze taş koyanlara ve onlara sırnaşanlara bir intifada yok mu ?

Bence kaldırım nöbeti tutarken değil de seher vaktinde kitabı açın ve Maide Suresi 8 ayetiyle teskin olun.

''Birbirinize olan kızgınlığınız sizi haksızlık yapmaya sevk etmesin.''

Amin.

Esra Elönü-Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter:@elonue

ETİKETLER
ahmet davutoğlu
YAZDIR
YORUMLAR 232
 • Mustafa Serdar 10 ay önce Şikayet Et
  Elinize, kaleminize, yüreğinize sağlık Esra hanım.
  Cevapla
 • Gul 10 ay önce Şikayet Et
  Agzina saglik kardesim bu yazdiklarinizda benim ic sesimdi sizin gibi kalemi kuvvetli kalemlere ihtiyac var
  Cevapla
 • osman kaya 10 ay önce Şikayet Et
  abdullah gül ve ahmet davutoğlu bakın sayın demiyorum onu kaybettiniz size sadece yazıklar olsun diyorum
  Cevapla
 • emre 10 ay önce Şikayet Et
  era elönü yüreğine eline kalemine sağlık
  Cevapla
 • Ömer Hüseyinoğlu 10 ay önce Şikayet Et
  Gül ve Davutoğlu gibiler turnosol kağıdı gibi ortaya çıkıp millet düşmanlarıyla bir olurken, insan iç geçiriyor; keşke Tayyip Erdoğanı şimdi destekliyor gibi gözüken iki yüzlü münafık kökü dışarda ruhunu satmış,peygamber düşmanları da tez elden ortaya çıksa.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika... Roketsan'da patlama! İsmail Demir'den ilk açıklama
Suudi Arabistan Rusya'ya karşı savaşı kaybettiğini kabul etti