Çukur 9.bölüm ilk sahne yayınlandı! Karaca, Celasun'dan yardım istiyor!

Show TV ekranlarının sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Çukur, yayınlanan 8.bölümüyle izleyici kitlesini ekrana kilitledi. Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı Çukur dizisinin yayınlanan 8.bölümün ardından 9.bölümden ilk sahne yayınlandı. İşte, Çukur dizisine ilişkin dizi tutkunlarını yakından ilgilendirecek en son gelişmeler...

Çukur 9.bölüm ilk sahne yayınlandı! Karaca, Celasun'dan yardım istiyor!
Çukur 9.bölüm ilk sahne yayınlandı! Karaca, Celasun'dan yardım istiyor!
GİRİŞ 18.12.2017 21:06 GÜNCELLEME 18.12.2017 21:06

Show TV ekranlarının geniş bir izleyici kitlesine sahip dizisi Çukur’un 7.bölümü dün akşam ekranlara taşındı. Çukur dizisinin dün itibariyle yayınlanan nefes kesen bir bölümün sonrasında izleyiciler heyecanla 9.bölümden ilk sahnenin yayınlanmasını bekliyor. Çukur dizisinin yayınlanan son bölüm sonrasında 9.bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukur dizisinin 9.bölüm ilk sahnesinde, Karaca'nın Celasun'ndan yardım istemesi damga vuruyor. Celasun’un yanına gelen ve korkuyla dizlerinin üstüne çöken Karaca’nın acı çektiği anlarda Celasun, Karaca’nın karnındaki yarasını görünce büyük bir şok yaşıyor. Karaca’nın, oraya neden geldiğini soran Celasun’a “Sana bir şey olacak diye çok korktum!” yeni bölümden ilk sahneye bomba gibi düşüyor. İşte, Çukur dizisine dair en yeni gelişmelere haber7.com sitesinden erişebilirsiniz.

İŞTE, ÇUKUR 9.BÖLÜMDEN İLK SAHNE...

ÇUKUR DİZİSİ 9.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çukur dizisi 9.bölümüyle 18 Aralık Pazartesi günü saat 20:00'da Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

ÇUKUR DİZİSİ 8.BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLA!

çukur 8.bölüm ile ilgili görsel sonucu

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur'un 8. Bölümünde; Herkesin maçı kendi kurallarına göre oynadığı Çukur mahallesinde gerilim doruk noktasındadır. Yamaç, Vartolu’nun zayıf noktasını bulmuş ve bu maçı bitirmek için son vuruşunu yapmıştır. Vartolu beklemediği anda yediği darbeye karşılık İdris ve Yamaç’a hayatlarının sürprizini yaşatacaktır.

Yamaç’ın tüm bu olanlar karşısında neden harekete geçmediğini sorgulayan İdris, oğluna hayatının dersini verecektir. Bu sırada Selim’in kaçak kumarhanesine gelen yeraltı dünyasının adamlarından Serdar, tansiyonu yükseltecektir. Koçovalı kadınları arasında da büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Sultan kesin kararını vermiştir; Sena bu evden gidecektir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Rejim-PKK-İran birlikte vuruyor
Rusya Savunma Bakanı Şoygu'nun uçağına savaş jetleri eşlik etti