Diriliş Ertuğrul'a büyük şok!

TRT 1 ekranlarının çarşamba akşamlarına ambargo koyan dizisi Diriliş Ertuğrul 105.bölümü ne kadar izlendi?. 4 sezondur zirveyi kaptırmayan Diriliş Ertuğrul, bu hafta zirveyi kaptırdı.

 • GİRİŞ08.02.2018 17:30
 • GÜNCELLEME08.02.2018 17:32
Diriliş "Ertuğrul" 106.bölüm fragmanı

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi başladığı günden itibaren gündemden düşmedi. Dizi eleştirilmesinin aksine reytingde zirveyi kaptı.

DİRİLİŞ'İ BİRİNCİLİKTEN ETTİ

TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul, çarşamba günü reytinglerini elden bırakmıyordu. Sen Anlat Karadeniz başladı başlayalı eleştirilere maruz kalsa da reytinglerde zirveye oturdu.

 

7 Şubat tarihinde; atv'de yayınlanan "Sen Anlat Karadeniz" dizisi 1. sıraya otururken, 2. sırada TRT 1'de ekrana gelen "Diriliş Ertuğrul" dizisi ve 3. sırada ise "Sen Anlat Karadeniz"in özeti yer aldı.

AB'de 1.'lik "Diriliş Ertuğrul"un, 2.'lik "Sen Anlat Karadeniz"in, 3'ncülük ise "Diriliş Ertuğrul"un özetinin oldu.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar98

 • abc 1 hafta önce Şikayet Et
  vay be büyük olay
  Cevapla
 • Mardinli 1 hafta önce Şikayet Et
  hakikaten saneryo çok kötüleşti mesala samsa ölümü gibi yanlış değilsem samsa Osman bey zamanina kadar kalmıştı
  Cevapla
 • Diriliş 1 hafta önce Şikayet Et
  Diriliş zirveyi kimseye kaptırmaz. 2 farklı sonuç ortaya çıkmış. Fark atmıştır.
  Cevapla
 • Yerli Esnaf 1 hafta önce Şikayet Et
  Oh olsun daha beter olsun. İnşallah Sen Anlat Karadeniz zirveyi bırakmaz. Mehmet Bey gerçekten artık iyice şımarmıştı zaten. Dizi kendisini bence karacahisar kalesinin fethiyle bitirdi. Bu ne ya çocuklar gibi kumdan kalemi fethediyorsun sahilde. İnsan biraz daha görkemli ihtişamlı bişey yapar. 4 yıldır zirvedesin,dünyanın parasının alıyorsun devlette destek veriyor e insan biraz paraya kıyar ... Sen seyirciye değer vermezsen kusura bakma böyle düşersin işte ...
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Yerli Esnaf 1 hafta önce Şikayet Et
  diriliş rumuzlu kardeş sen anlamadın beni galiba bende diriliş diyorum ama yapımcı Mehmet Bey gerçekten şımarmıştı resmen seyirciyle dalga geçiyor karacahisarin fethi sahneleri resmen çocuk oyuncağı olmuş Allah aşkına insan biraz dikkat etmezmi işte ben onu diyorum
 • diriliş 1 hafta önce Şikayet Et
  Önemli olan reyting zirvesi değil önemli olan insanın gönlündeki zirvedir
 • Selman 1 hafta önce Şikayet Et
  Entrika entrika entrika gına geldi. Kardeşim tarihimizi anlatsanız yeter bu nedir ya? Senaryo zayıf kadro sayısı az. Koca Selçuklu sadrazamı Sadettin köpek 3-5 askerle çadır açıp dağ bayır geziyor. Hainler ne edip bir yolunu bulup kurtuluyor. Hint dizileri gibi hakikat ortaya çıkana kadar seyirci verem oluyor. Ertuğrul öldü numarası yapıp birgün sonra ortaya çıkıyor!!!! Her an bir kadın içeride ve ihanet ediyor bu nedir ya! Tarihimizi anlat sadece tarihimizi yeter.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat