Kızım 15.bölüm 2.fragmanında Öykü son kararı verecek! Seçeceği isim...

Kızım 14.son bölümde; Demir, Cemal'den kızı Öykü'ye ilişkin manidar sözler işitmesi üzerine içinde kuşkulara son vermek adına DNA testi yaptırmaya karar verdi. Kızım son bölümde; Candan, Demir hakkında bilmediği gerçekleri öğrenebilmek için Cemal'in karşısına geçti. Soluksuzca izlenen Kızım 15.bölüm fragmanı yayınlandı.

GİRİŞ 28.12.2018 14:49 GÜNCELLEME 28.12.2018 14:50

TV8 ekranlarında nefes kesen gelişmelere sahne olan Kızım 14.son bölümde; Kızı Öykü'nün daima üzerine titreyen ve hastalığını öğrenmesiyle de birlikte onun için endişeye kapılan Demir, kızının tek bir teline bile zarar gelmemesi adına Cemal'in kapısına dayandı. Kızım son bölümde; Cemal, Öykü'nün Demir'in gerçek babası olup olmadığına konusunda aklına büyük bir kuşku düşürüp onun derin düşüncelerle boğuşmasına sebebiyet verdi. Cemal'den duyduğu çelişkili ifadeler üzerine kolları sıvayan Demir, her şeyi netliğe kavuşturmak adına DNA testi yaptırmaya karar kıldı. Öykü ise, Demir'in babalık testi gerçekleştirebilmesi için kendisinin saç teli örneğini alacağını öğrenmesiyle birlikte her ne kadar ona gizliden gizliye mani olmaya çalışsa da, Demir son anda kendi montunun üzerinde bulmasının ardından hastaneye teslim etti. Demir'in hastaneden Öykü'nün DNA testi sonuçlarını alıp tüm belirsizliklerin kesinlik kazanmasının ardından Kızım 15.bölüm fragmanı bekleniyor. Peki, Demir'in yakın dostu Uğur'un kendisini dolandıran kişi ve hacı annenin ise oğlu olduğu bilgisine ulaşmasıyla birlikte, Demir'e ilişkin bilmediği gerçekleri öğrenebilmek adına Cemal'le yüzleşmesinin akabinde Kızım 15.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

KIZIM 15.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kızım son bölümün arkasından gelecek hafta ekrana gelecek bölüm hakkında en yeni gelişmeleri, ayrıntıları ve ipuçlarını öğrenmek üzere araştırmalara hız kazandırıldı.Yönetmenliğini Gökçen Usta'nın, yapımcılığını ise Fatih Aksoy'un üstlendiği; senaryosunu da Irmak Bahçeci, Banu Kiremitçi Bozkurt'un kaleme aldığı, Med Yapım imzasıyla TV8 ekranlarındaki yerini alan Kızım 15.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

 

KIZIM 15.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Baş rollerinde Beren Gökyıldız, Leyla Lydia Tuğutlu ve Buğra Gülsoy'un bulunduğu, oyuncu kadrosunda da Serhat Teoman, Sinem Ünsal, Tugay Mercan ve Suna Selen gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kızım 15.bölümüyle 28 Aralık Cuma tarihinde saat 20:00'da TV8 ekranlarında yayınlanacak.

KIZIM 14.SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
BTK satışını yasakladı: Bu telefonları sakın almayın! Aralarında Xiaomi modeli de var
Casusluk skandalında yeni perde