Kadın 3.sezon fragmanı: Bahar, hayatında çok önemli bir dönemeçten geçti!

Yaptığı unutulmaz sezon finaliyle birden fazla soru işaretlerini akıllarda bırakıp kısacık ara veren Kadın 3.sezon (yeni sezon) başlangıç tarihi yakın mercek altına alındı. Hem seyirciyi tamamen sahnenin içine alan hem de derinden etkileyen hafızalara kazınan olay örgüsüne imza atarak başarısını daima sürdüren Kadın 3.sezon ne zaman Fox TV ekranına geri dönecek? Senaryo gereği ele alınıp işlenen tüm duyguları sağlam şekilde izleyicisine yansıtarak ekranlara farklı bir soluk getiren Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı.

GİRİŞ 13.09.2019 11:10 GÜNCELLEME 13.09.2019 13:33
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Fox TV ekranlarında başarı üstüne başarı yakalayan ve ödüllere doymayan dizi projesi Kadın 3.sezon yayın tarihi hafızalardan bir an bile çıkmayan final bölümüyle beraber ağırlıklı olarak sorgulanmaya başladı. Sürükleyici olaylarıyla izleyici kitlesini kendi dünyasına alıp götüren ve hayata bambaşka bir pencereden bakmasını sağlayan Kadın, Bahar'ın sokak ortasında kötüleşerek yere yığılması ve onu hastaneye götürmek için acilen yola çıkan Arif, Hatice ve Sarp'ın akıl almaz bir trafik kazası geçirmesiyle sezon finali gerçekleştirmişti. Hızla gelmekte olan iki farklı aracın kendilerine çarpması üzerine sağ çıkıp çıkmayacakları ve sağlık durumu ağırlaşan Bahar'ın akıbetinin ne olacağı büyük bir merak konusu haline gelen Kadın 3.sezon ne zaman hangi tarihte başlayacak? İlk defa yayın hayatına başladığı günden beridir seyircisinin beğeni ve ilgisini canlı tutmayı başaran ve çok kısa bir zaman içerisinde kitlesini hızla genişleten Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Reynmen muhabire saldırdı: Yusuf Aktaş çirkin saldırı sonrası karakolluk oldu

kadın yeni sezon fragmanı

KADIN 3.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? KADIN YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI!

 

 

Yapımcılığında Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy'un bulunduğu ve yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği Med Yapım farkıyla Fox TV ekranlarında her Salı akşamı sürprizlerle dolu gelişmeleriyle seyirci karşısına geçen Kadın 3.sezon yayın tarihi için geri sayıma başlandı!

Senaryosunda Hande Altaylı'nın imzasını taşıyan ve uygulayıcı yapımcılığında Suzan Sürmeli'nin yer aldığı Kadın yeni sezonunun Eylül ayının sonlara doğru ekran serüvenini sürdüreceği bekleniyor.

Akıllarda kalıcı bir iz bırakan final bölümüyle birbiri ardına sıralanan soru işaretlerinin de oluştuğu Kadın 3.sezonun tarihsel bakımdan ne zaman başlayacağına dair yapımcı kanadından şu an için resmi bir açıklamada bulunulmadı.

Aynı zamanda oyuncu kadrosunda; Caner Cindoruk, Seray Kaya, Özge Özpirinççi, Feyyaz Duman, Bennu Yıldırımlar, Ali Semi Sefil, Gökçe Eyüpoğlu, Kübra Süzgün Şerif Erol gibi birbirinden yetenekli isimlerin bulunduğu Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı.

YORUMLAR 2
  • Suat 3 ay önce Şikayet Et
    Bu dizi yasaklanmalı Aile birliğine balta vuruyor, baldız enişteyi baştan çıkarır sonrası ayyuka çıkmış işler Türk Milletinin ahlakına ters işler...
    Cevapla
  • BAHADIR 1 ay önce Şikayet Et
    O şekilde bakarsak hiç bir dizi yayınlanmamalı. Verdiği mesaja bakmak önemli
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İsmail Kılıçarslan'dan Can Dündar'a müthiş cevap
Selçuk Bayraktar açıkladı: Dünyanın en modern SİHA'sı olacak