Kanaltürk ana haber spikeri belli

Kanaltürk’ün satışının ardından yeniden yapılanma tüm hızıyla devam ediyor. Merakla beklenen ana haber spikeri belli oldu. Kanaltürk ana haberin yeni adı: Ekin Olcayto

 • GİRİŞ13.06.2008 15:30
 • GÜNCELLEME13.06.2008 15:30
Kanaltürk ana haber spikeri belli

Kanaltürk Ana Haber bültenini 16 Haziran Pazartesi'den itibaren Ekin Olcayto sunacak. Güçlü bir haber merkezi oluşturmaya çalışan Kanaltürk'ün yeni transferlerinden diğeri de Levent Bitecik oldu.

Tuncay Özkan’ın Koza İpek Grubu’na sattığı Kanaltürk’te transferler tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle güçlü bir haber merkezi kurmayı hedefleyen İpek Grubu, ana haber bülteni için isimleri de belirledi.

Kanaltürk ana haber bültenleri 16 Haziran Pazartesi'den itibaren Ekin Olcayto'ya emanet. Olcayto, Fatih Altaylı'dan önce Kanal 1 ana haberi sunuyordu.

TRT, Kanal D ve son olarak da CNN Türk'te seslendirme yapan Levent Bitecik de Kanaltürk haberlerinin seslendirmesini yapacak.

Kanaltürk hafta sonu ana haberler için ise Ülke TV’nin başarılı spikerlerinden Hülya Hökenek’le anlaşmıştı.

Kanaltürk'ün haber müdürü ise Cuma Ulus oldu. Uzun dönem CNN Türk'te görev yapan Ulus, son olarak Hülya Hökenek'le birlikte Ülke TV'de görev yapıyordu.

(Haber 7)

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • TÜRK OĞLU 9 yıl önce Şikayet Et
  bu haberin manşet değeri ne?. yani sıradan bir haber yok şu imajımı yapmak istiyorsunuz bizim kanaltürk ile organik bağımız varmı demek istiyorsunuz
  Cevapla
 • Ahmet Çapar 9 yıl önce Şikayet Et
  Sonunda. Sonunda Kanaltürk\'ü de izleyeceğiz desenize. Daha önce birisi gelip bana söyleseydi inanmazdım herhalde.
  Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat