Netanyahu'dan tehlikeli 'Kudüs' hamlesi!

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD'yi takip ederek büyükelçiliklerini Kudüs'e taşıyacak birçok ülkeyle temas halinde olduklarını savundu.

Netanyahu'dan tehlikeli 'Kudüs' hamlesi!
Netanyahu'dan tehlikeli 'Kudüs' hamlesi!
GİRİŞ 07.12.2017 11:25 GÜNCELLEME 07.12.2017 12:18
Bu Habere 33 Yorum Yapılmış

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü başkent olarak tanımasının ardından konuştu.

 

 

'BİRÇOK ÜLKE ELÇİLİKLERİNİ KUDÜS'E TAŞIYACAK'

Başbakan Netanyahu, ABD'nin kararını takip edecek ve aynı kararı alacak diğer ülkelerle de temas halinde olduklarını söyledi.

Ayrıca Netanyahu, birçok diğer ülkenin de elçiliklerini Kudüs'e taşıyacağını iddia etti.

ETİKETLER
açıklama
YAZDIR
YORUMLAR 33
 • v.ali 10 ay önce Şikayet Et
  bu keferelerin babaları 8 para babası aleler aslında korkularından ne yapacaklarını şaşırmış denizin bile 300 metre altında yer altındaki şehirlerde yaşıyorlar yeryüzü onlara emin gelmiyor.milyonlarca ton altıları ile orada halak olacaklar işnallah.dünyanın engelişmiş silahı bu keferelerin eline olmasa 25 milyon yefhudinin yüregin toplamı taş atan bir filistinli çocuğunyüregini etmez.bakmayın siz arab ülkelerinin başındakilerde onlardan.galib olan allahmalub olan şeytan ve avaneleri olacak.
  Cevapla
 • krjjaaa 10 ay önce Şikayet Et
  herkes biliyor bunlari BAE, Misir ,Sudi arabistan
  Cevapla
 • Fehmi 10 ay önce Şikayet Et
  Para ve ülkelerin merkez bankaları yahudilerin elinde olduğu sürece her istediklerini yaparlar yaptırırlar biz paramparça olduktan sonra küffarın işi daha kolay biz küçük hesaplar peşinde koşmaya devam edelim
  Cevapla
 • Vatandaş-65=Vanlı 10 ay önce Şikayet Et
  Müslümanların kanayan yarası olan Kudüs'ü Türkiye'den ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan başka hiçbir Müslüman Ülke yada Devlet Lideri dile getirmiyor. Uyumayın ey Müslümanlar yarın sıra size de gelecek. Uyanık olun, elimizden bir şey gelmese dahi Kudüs'un kurtuluşu için dua edelim.
  Cevapla
 • YAHUDİ-AVCISI 10 ay önce Şikayet Et
  ya ben her zaman diyorum ve diyeceğim abd ve itrail olmasın teror diye bir şey kalmaz teror yuvasıda yaratanlatrda trump gibi insana benzeyen yaratıklardır.ve abd dir:
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ülkelerin en çok korkulan özel birlikleri
Trump'tan skandal şemsiye hareketi