Bahçeli'nin teklifine hükümetten ilk cevap

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim çağrısını değerlendirerek, "Partinin yetkili organlarında değerlendirilir, ondan sonra açıklama yapılır" dedi.

GİRİŞ 17.04.2018 11:30 GÜNCELLEME 17.04.2018 12:21
Bu Habere 67 Yorum Yapılmış

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin erken seçim açıklamasının sürpriz olup olmadığı sorusuna, "Ben de sizinle birlikte öğrendim. Konu, partinin yetkili organlarında değerlendirilir ve bir açıklama yapılır." dedi.

Erken seçim teklifiyle ilgili olarak Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bahçeli'nin teklifini ilgili kurullar değerlendirilir" dedi.

 

 

ETİKETLER
bekir bozdağ
YAZDIR
YORUMLAR 67
 • vatandaş 11 ay önce Şikayet Et
  danışıklı döğüş zamlarla seçim masraflarını çıkartırlar olan vatandaşa olur.yüzde dört zam verirler enfilasyon yok enfilasyona ezdirmedik derler derler derler vatandaşları siyasetçilerin elinde kukla değil siyasetçileri kendilerine hizmetkar yapmaları gerekir.
  Cevapla
 • Vatansever 11 ay önce Şikayet Et
  Artık bundan sonra işimiz gücümüz erken seçim galiba.bence erken secimde olsun bitsin işimize bakalım.davamizada sahip çıkalım
  Cevapla
 • Fehmi 11 ay önce Şikayet Et
  Erken seçimi uygun görmek CHP nın kuyusuna su taşımak olur. CHP git gide eriyor. Kasım 2019 CHP Ana muhalefeti kaybedeceğini korkuyorlar. Onun için erken seçimi kerhen istiyor. Bilmiyorum anlatabildim ?
  Cevapla
 • Bedelli 11 ay önce Şikayet Et
  Oylar bedelli ye. Gençlik ihmal edilmemeli
  Cevapla
 • HALİL 11 ay önce Şikayet Et
  Ak parti prensip olarak asla erken seçim yapmaz zaten şu an iktidarda seçin bir yıl önce olursa ne değişecek masraflar bir yıl önce olacak başka da bir şey değişmez.
  Cevapla
 • Garip 11 ay önce Şikayet Et
  Evet ben de pek ihtimal vermiyorum.
  Cevapla
 • Muharrem 11 ay önce Şikayet Et
  Allah her şeyin hayırlısını versin diyelim; memleketimiz için, milletimiz için erken seçim gerekli ise büyüklerimiz gereğini yapacaktır..Bize düşen sandıklara koşup davayı sahipsiz bırakmamaktır..Bir ülkücü olarak sayın Bahçelinin seçim çağrısını olumlu ve yapıcı buluyorum..
  Cevapla
 • Halid bin Velid 11 ay önce Şikayet Et
  Büyüklerin kim sevgili kardeşim ? En büyük önce Allah sonra millettir. Onları sen çıkarıyorsun oraya. Göreve talip olup vergilerinle maaş alıyorlar. Kimse zorla oturmadı onları koltuğa. Sana hizmet etsinler diye oradalar. Peki bunu hakkıyla yapıyorlar mı ? İşte orasını düşünmek lazım. Allah ayetlerinde "Hiç düşünmez misiniz ?" diyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'den ayrılır ayrılmaz hangi ülkeye gittiği ortaya çıktı!
El ele verdiler kolunu kaptırdı! HDP doymadı meğer...