#AhlaksızKılıçdaroğlu dünya gündeminde

Kılıçdaroğlu'nun Bakan Ramazanoğlu'na yönelik kullandığı ifadelere tepkiler Twitter'da #AhlaksızKılıçdaroğlu etiketiyle dünya gündeminde.

#AhlaksızKılıçdaroğlu dünya gündeminde
#AhlaksızKılıçdaroğlu dünya gündeminde
GİRİŞ 05.04.2016 21:11 GÜNCELLEME 07.04.2016 13:38

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Konuşmasına Avukatlar Günü mesajıyla başlayan Kılıçdaroğlu, "Bu saldırıyı yapanlar sözde CHP'yi terör örgütleriyle irtibatlandırarak yapıyorlar. CHP'yi terör örgütleriyle irtibatlandıranlar alçaklar ve şerefsizlerdir" dedi. Kılıçdaroğlu, Karaman'da yargıya yansıyan tecavüz olayına ilişkin yaptığı açıklamada kullandığı seviyesiz ifadeler tepki çekti. Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'nu hedef alan Kılıçdaroğlu "Aileden Sorumlu Bakan birilerinin önüne yatmış vaziyette, o da konuşmuyor" dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ YAĞDI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seviyesiz sözlerine sosyal medyada kullanıcılar da tepkisiz kalmadı. Skandal sözlere #AhlaksızKılıçdaroğlu başlığı altında tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, Kılıçdaroğlu'na ateş püskürdü.

100 bin kez tweetlenen #AhlaksızKılıçdaroğlu Türkiye gündemine kısa sürede girerken, dünya gündeminde de ikinci sıraya yükseldiği görüldü.

ETİKETLER
twitter
YAZDIR
YORUMLAR 220
 • Taha 2 yıl önce Şikayet Et
  Bir milletin seçilmiş, hemde kahiri bir çokluk ile seçilmiş bir hanım efendi bir bakana edepsiz laf etmesi. kılıçtaroğlu'nun İslama olan kinindendir.Başka bir izahı yok,yaptığı arsızlığın.
  Cevapla
 • fető 2 yıl önce Şikayet Et
  Bir kereden bişey olmaz
  Cevapla
 • mali 2 yıl önce Şikayet Et
  bu lavuğu görünce sinir katsayım tavan yapıyor ya
  Cevapla
 • BİTLİSLİ 2 yıl önce Şikayet Et
  kisi kendisi nasılsa karşısındakini öyle bilir....
  Cevapla
 • Emekli 2 yıl önce Şikayet Et
  Şerefli bir insanın yüzü kızarır, fakat köseleden hiç bir şey olmaz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Derbide ilginç diyalog! 'Hükmen mağlubiyet'
Afrin kahramanı Yelda Hemşire büyüksün