Tepki çeken fotoğrafta gerçek ortaya çıktı

Sandalyede oturan ve ayağı ile küçük bir çocuğun başına basan adamın fotoğrafı Twitter'de paylaşılınca büyük tepki çekti.

 • GİRİŞ29.08.2016 11:46
 • GÜNCELLEME29.08.2016 11:51
Tepki çeken fotoğrafta gerçek ortaya çıktı

 Bazı Twitter hesaplarında, söz konusu fotoğrafın İzmir'de çekildiği yönünde paylaşımlar yapıldı. İzmir polisi, yaptığı araştırmalar sonucu fotoğrafın İzmir'de çekilmediğini belirledi. Fotoğraftaki kişiye benzeyen E.D. ise isyan etti: "Bu kişi ben değilim."

Bazı Twitter hesaplarında fotoğraftaki kişinin İzmir'in Işıkkent semtinde bulunan Ayakkabıcılar Sitesi'nde çalıştığı yönünde paylaşımlar yapılması üzerine EmniyetMüdürü Celal Uzunkaya'nın talimatı ile Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından özel ekip oluşturuldu. Özel ekip yaptığı araştırmalar sonucu fotoğraftaki kişiye benzeyen E.D.'yi buldu.

E.D., tepki çeken fotoğraftaki kişiye benzetilmesinden dolayı son günlerde çok kişinin kendisini aradığını söyledi. Fotoğrafta küçük çocuğun başına basan kişinin kendisi olmadığını belirten E.D.'nin "Bu benzerlik yüzünden çok sıkıntı çekiyorum" dediği öğrenildi. Polisin araştırmaları sonucu fotoğrafın İzmir'de çekilmediğini belirlediği öğrenildi. Tepki çeken fotoğrafın Suriye'de çekildiği iddia edildi.

KAYNAKHABERTÜRK

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar13

 • Abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  Bir fasik haber getirince onu arastirin diyor Allah. Bu tarz fotolar Turkiyenin disaridaki imajini da bozuyor. Iste turkler boyle diyo. Ne hakkin var 80 milyonu ittiham altinda birakmaya.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Hanımefendi 1 yıl önce Şikayet Et
  Her kimsen ey vicdansiz senin de kafan cignenir bir gün
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Sah damar 1 yıl önce Şikayet Et
  Yakalanmasina oysa cok sevinmistim
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ankara 1 yıl önce Şikayet Et
  spekülasyonlara gelmeyin bizi ayıramazlar.... arkadaşlar şunu unutmayın bölünme ilk önce halkta olur... halk bölünürse vatanda bölünür.... sakın bu tür şeylere itibar etmeyin birleşin.... ananmız bacımız vatanımz namusumuz buna bağlıdır ALLAH birliğimizi daim etsin.... inanın bana eğer bir olursak herşey çok güzel olucak...
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • MirMeheme 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah seni kahretsin insan taklidi hayvan.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • must_nar 1 yıl önce Şikayet Et
  hayvana da hakaret olur, hayvana benzetmeyelim
  Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat