Başkan Erdoğan dünyada zirvede!

Burson Marsteller şirketinin hazırladığı ‘Twiplomacy 2018’ raporu yayınlandı. Rapor devlet başkanlarının Twitter etkinliklerini ölçmeyi planlıyor. Periscope yayınlarındaki etkileşimlerde Cumhurbaşkanlığı'nın resmi hesabı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kişisel hesabı dünyada birinci sırada yer aldı.

GİRİŞ 11.07.2018 00:37 GÜNCELLEME 11.07.2018 10:13
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

951 hesabın incelendiği Twiplomacy adlı çalışmanın sonuçlarına göre Twitter'da yaklaşık 52 milyon takipçiyle ABD Başkanı Donald Trump, dünyanın en çok takip edilen dünya lideri oldu. Periscope yayınlarındaki etkileşimlerde Cumhurbaşkanlığı'nın resmi hesabı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kişisel hesabı dünyada birinci sırada yer aldı.
Trump’ı 47 milyon takipçiyle Papa Franciscus ve kişisel hesabında 42 milyon, resmi hesabında da 27 milyon takipçisi bulunan Hindistan Başbakanı Narendra Modi izledi.

ERDOĞAN'IN HESABI DÜNYADA ZİRVEDE!

 

 

Rapora göre, yaklaşık 13 milyon takipçisiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dünya liderleri arasında Twitter'da en çok takipçiye sahip dördüncü lider oldu. Bu sonuçla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kişisel hesabı Avrupa'da zirvede.

Raporda yer alan diğer önemli veriye göre Periscope yayınlarındaki etkileşimlerde Cumhurbaşkanlığı'nın resmi hesabı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kişisel hesabı dünyada birinci sırada yer aldı.

KAYNAK: TRT
YAZDIR
YORUMLAR 17
 • vatandaş 1453 7 ay önce Şikayet Et
  abd nin 300 milyon nufusu var..
  Cevapla
 • vatan sever 7 ay önce Şikayet Et
  dünya ülkeleri sayın cumhurbaşkanımızı kıskanıyor vizyonu ve başarısından dolayı allah ona sağlıklı ömür versin
  Cevapla
 • muhammet çetintürk 7 ay önce Şikayet Et
  ülkemizin gururu.sayın cumhurbaşkanımız dünyanın gıpta ettiği bir insan.
  Cevapla
 • Gariban 7 ay önce Şikayet Et
  Allah'ıma şükürler olsun ki ne CHP liyim ne HDP liyim. Yoksa kahrımdan ölürdüm. Sayın cumhurbaşkanına pardon BAŞKAN'ıma saldırdıkça adam büyüyor, yükseliyor maşallah. Hal böyle olunca da chp li ve hdp li hainlerin gözlerine uyku girmiyor.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 7 ay önce Şikayet Et
  Yahudi 3. dünya savaşını istiyor 1. dünya savaşından sonra osmanlı parçalandı yahudiler filistine yerleşti 2. dünya savaşından sonra filistine göç etmek istemeyen yahudilerin bir kısmına hitler musallat edildi avrupadan kovuldular filistine göçe zorlandırlar savaş sonunda israil devleti kuruldu 3. dünya savaşından sonrada amaçları büyük israil devletini tamamlamak türkiyede dahil istedikleri toprak ve enerji yataklarını elegeçirmek
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Merkel'in sözleri Ivanka Trump'ı kızdırdı
Tümamiral Yaycı ve ekibi geliştirdi, ünü Avrupa'ya kadar uzandı!