Diriliş Ertuğrul 78.bölüm fragmanı! Aliyar'a ölüyor mu?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 78.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Aliyar'ın yaralanma sahnesi herkesi şaşırttı. İşte fragmanı ve tüm detayları

 • GİRİŞ21.02.2017 13:18
 • GÜNCELLEME21.02.2017 13:18
Diriliş Ertuğrul 78.bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul son bölümüyle dün akşam izleyenlerle buluştu. Yeni bölümün yayınlanmasının ardından Diriliş Ertuğrul 78.bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Son bölümde Vasilius Ural’ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştı. Fakat Ural sadece, Tekfur’u öldürtmekten değil, Ertuğrul’un alplarını öldürtmekten de hüküm giydi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 78.bölüm fragmanında Aliyar'ın yaralanma sahnesi izleyenleri şoke etti. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Aliyar ölecek mi? İşte yeni bölüm tanıtımı ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 78.bölümü 22 Şubat çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak

Diriliş Ertuğrul 78.bölümünde neler olacak? 

Yaptıkları oyunlarla Ural’ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul’un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural’ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir.

Peki şimdi, çıkarı zedelenen, Ural’ın bey olması için iki adamını bile gözünü kırpmadan harcayan Vasilius’un hamlesi ne olacaktır? Sadettin Köpek nasıl bir yöntem izleyecektir?
Diğer yandan Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır.

diriliş-ertuğrul-78.bölüm-tanıtımı

Batuhan, Ural’ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı? Ural için Aliyar’a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan’dan işitince nasıl bir tavır izleyecektir? Batuhan’ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır?

Vasilius’un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena’nın akıbeti ne olacaktır? Onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır?

diriliş-eruğtul-aliyar-ölüyor-mu

Aliyar'ın ölüp ölmeyeceği ise yeni bölümün yayınlanması ile birlikte netlik kazanacak...

Diriliş Ertuğrul 77.bölümü reyitngte kaçıncı oldu?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural’ı kurtarmak istemiş ama mahkeme Ural’ın idamına karar vermişti. Fakat Candar’ın ölümü her şeyi değiştirmiş, Vasilius’a yeni hamle yapma imkanı vermiştir. Vasilius Ural’ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştır. Fakat Ural sadece, Tekfur’u öldürtmekten değil, Ertuğrul’un alplarını öldürtmekten de hüküm giymiştir.

Şimdi sıra Emir Saadettin’e gelmiştir. Emir Saadettin Ural’ın alpları öldürtmek suçundan aklanmasını sağladı

Diğer yandan Çavdar obasında beylik seçimi heyecanı yaşanmıştır. Acar Bey’in beyliğe talip olması ve Emir Saadettin’in onu desteklemesi Aliyar Bey’in işini zorlaştırmıştır. Ertuğrul’un hedefi Aliyar’ın Bey olmasını sağlamaktır. 

Vasilius gün geçtikçe Helena’ya duygularını açmakta, Helena’nın gönlünü fethetmek adına her türlü oyunu yapmaktadır. Diğer yandan Bamsı gittikçe Helena’ya bağlanmakta, aşk ateşiyle yanıp kavrulmaktadır. 

Yorumlar15

 • hanbv 3 saat önce Şikayet Et
  ölmüyecek
  Cevapla
 • Birce Sinem 3 saat önce Şikayet Et
  Karşıyakalı olarak hemşehrim allah yardım etsin
  Cevapla
 • Rabia 2 gün önce Şikayet Et
  Allah yardımcısı olsun
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • samet 2 gün önce Şikayet Et
  tarihte ne yazıyosa odur
  Cevapla
 • hatice 3 gün önce Şikayet Et
  bence aliyar ölürse dizi saçm olur, aliyar ölmemeli kesinlikle
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun