Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta başlıyor mu? 14.bölüm fragmanı yayında

Star TV ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları 14.bölüm fragmanı yayınlandı. İlk sezonu ile izleyenleri heyecanlandırmayı başaran Fazilet Hanım ve Kızları 2.sezon başlama tarihi ise büyük merak konusu oldu. Peki sevilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları ne zaman başlayacak?

Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta başlıyor mu? 14.bölüm fragmanı yayında
Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta başlıyor mu? 14.bölüm fragmanı yayında
GİRİŞ 11.09.2017 11:32 GÜNCELLEME 11.09.2017 11:32

Avşar Filmin yapımcılığını üstlendiği dizi nefes kesen bir finalle sezona veda etmişti. Fazilet Hanım ve kızlarının çarpıcı öyküsünü ekrana taşıyan diziden yeni bölüm haberi de geldi. Fazilet Hanım ve Kızları 14.bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana göre Fazilet Hanım ve Kızları'nın yeni sezonunda yer yerinden oynayacak. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 14.bölüm fragmanı...

Fazilet Hanım ve Kızları 14.bölüm fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları 14.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Afra Saraçoğlu, Alp Navruz gibi isimlerin paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları 14.bölüm 16 Eylül Cumartesi günü saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde neler oldu?

fazilet hanım son bölüm

Sinan gerçeği söylemek için tüm cesaretini toplamışken Nil’in intiharı her şeyi altüst eder. Gerçeği öğrenen ve küplere binen Yağız ve Sinan’ın hesaplaşması sert olur. Yağız, attığı sürpriz adımla dengeleri değiştirir. Hazan şüphenin pençesindeyken Fazilet ise Ece’yle ilgili bambaşka bir gerçekle yüz yüze gelir. Ece’nin hamileliği, Fazilet’i en büyük kabusuyla karşı karşıya getirirken, Fazilet’in kızını kurtarmak için girdiği yol, sadece Ece’nin değil, Egemen ailesinin de hayatını değiştirmek üzeredir. 

Yasin öfkesine yenilip geri dönüşü olmayan bir hata yaparken, Ece, hayatının en zor seçimiyle başbaşadır. Aynı anda Hazan ise kendi seçiminin bedelini ödemek zorundadır. Hazan’ın ödeyeceği bedelden Yağız ve Sinan’ın payına ne düşecek? En çaresiz anında uzanan yardım eli, Ece’nin kaderini değiştirmeye yetecek mi? Kızının geleceğini kurtarmak için gözünü karartan Fazilet’in cesareti, hem kızlarının hem de Egemen’lerin felaketi mi olacak? 

 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Erdoğan'dan Erzurum'da indirim müjdesi
354 milyon dolarlık dev şehir kuruluyor!