'Çocuklar Duymasın'da flaş Vatan Şaşmaz kararı

'Çocuklar Duymasın'ın yıldızı Tamer Karadağlı, ‘Engin’ karakterini canlandıran ve hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz'ın yerine diziye herhangi bir ismin katılmayacağını açıkladı.

  • GİRİŞ21.09.2017 16:08
  • GÜNCELLEME21.09.2017 16:25
'Çocuklar Duymasın'da flaş Vatan Şaşmaz kararı

Radyo Programcısı Adem Metan, Radyo Viva’daki programında Tamer Karadağlı’yı ağırladı. Usta oyuncu, kendisine yöneltilen tüm soruları açık yüreklilikle cevapladı.
  
27 Ağustos'ta hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz'la ilgili konuşan Karadağlı, "Duygusal anlar yaşadım. Aynı seti paylaştığımız için duygulandık" dedi.

Ünlü oyuncu, "Engin karakterini Vatan oynuyordu. Ancak bir daha gelmeyecek. Başka bir şehre gidecek. Vatan’ı kaybettik ama 'Engin’i de kaybettik. Bir başkası oynamayacak. Vatan’ın en ufak bir saygısızlığını görmedim” şeklinde konuştu.

Yorumlar1

  • mert 6 ay önce Şikayet Et
    samanyolu haber neden künyesi yok ragbet kurallarina aykiri degilmidir her mediya dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun künyesini bildirmek zorundadır bu sahtekärligi medya kuruluslari neden avrupda yetkili mercilere ihbarda bulunmuyorlar anlamiyorum bir sokak saticinin dahi internette künyesi var
    Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat