'Çocuklar Duymasın'da flaş Vatan Şaşmaz kararı

'Çocuklar Duymasın'ın yıldızı Tamer Karadağlı, ‘Engin’ karakterini canlandıran ve hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz'ın yerine diziye herhangi bir ismin katılmayacağını açıkladı.

'Çocuklar Duymasın'da flaş Vatan Şaşmaz kararı
'Çocuklar Duymasın'da flaş Vatan Şaşmaz kararı
GİRİŞ 21.09.2017 16:08 GÜNCELLEME 21.09.2017 16:25

Radyo Programcısı Adem Metan, Radyo Viva’daki programında Tamer Karadağlı’yı ağırladı. Usta oyuncu, kendisine yöneltilen tüm soruları açık yüreklilikle cevapladı.
  
27 Ağustos'ta hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz'la ilgili konuşan Karadağlı, "Duygusal anlar yaşadım. Aynı seti paylaştığımız için duygulandık" dedi.

Ünlü oyuncu, "Engin karakterini Vatan oynuyordu. Ancak bir daha gelmeyecek. Başka bir şehre gidecek. Vatan’ı kaybettik ama 'Engin’i de kaybettik. Bir başkası oynamayacak. Vatan’ın en ufak bir saygısızlığını görmedim” şeklinde konuştu.

YORUMLAR 1
  • mert 9 ay önce Şikayet Et
    samanyolu haber neden künyesi yok ragbet kurallarina aykiri degilmidir her mediya dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun künyesini bildirmek zorundadır bu sahtekärligi medya kuruluslari neden avrupda yetkili mercilere ihbarda bulunmuyorlar anlamiyorum bir sokak saticinin dahi internette künyesi var
    Cevapla
DİĞER HABERLER
1923'ten 2018'e kadar hangi il kaç bakan çıkardı?
OHAL komisyonundan 1560 iade kararı