Meryem dizisi final tarihi belli oldu? Meryem neden bitiyor?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem'in final yapacağı iddiaları ortalığı karıştırdı. Meryem dizisi izleyicileri bu sorunun cevabını arıyor. Sevilerek izlenen Meryem dizisi final yapacak mı? Meryem dizisi neden bitiyor?

 • GİRİŞ16.02.2018 11:32
 • GÜNCELLEME16.02.2018 11:32
Meryem dizisi final tarihi belli oldu? Meryem neden bitiyor?

Kanal D'nin Çarşamba günleri ekranda olan dizisi Meryem için final söylentileri sosyal medyada kol geziyor. Geçtiğimiz hafta 27.bölümü ile ekranda olan Meryem dizisi için finalin yakın oldu söyleniyor. Peki, reyting kurbanı diziler kervanına katıldığı söylenen Meryem dizisi neden bitiyor? Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Kanal D Meryem dizisi final bölümü ne zaman yayınlanacak? 

MERYEM FİNAL Mİ YAPACAK? NEDEN BİTİYOR?

 

 

Televizyonlarda yeni yayın döneminin başlamasıyla beraber, yaz sezonundan kalma birçok dizi sezonun iddialı yapımlarının gölgesinde kalarak final gerçeğiyle yüz yüze geldi. Bu kez de Kanal D'nin geçtiğimiz haftalarda reytinglerin galibi olan dizisi Meryem final ihtimaliyle karşı karşıya. Peki, Çarşamba günlerinin galibi Diriliş Ertuğrul karşısında yayınlanan Meryem için erken veda görünüyor mu?

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan ve sarmal senaryosu ile diğer yapımlar arasından sıyrılan Meryem, geçtiğimiz aylarla büyük başarılar yakalamıştı. Ancak senaryonun yetersiz kaldığı ve hikayenin artık çözümlendiği söylenen Meryem dizisinin eski reytinglerini yakalayamamasının yanında bu nedenlerle de finale doğru gidebileceği söyleniyor. 

MERYEM FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Meryem dizisi 30. bölüm ile ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Bu durumda 7 Şubat Çarşamba günü 27.bölümü ile ekranda olan Meryem final bölümü muhtemelen 28 Şubat Çarşamba günü Kanal D'de olacak.

MERYEM YERİNE MEHMED: BİR CİHAN FATİHİ GELİYOR

Meryem dizisinin final yapacağı iddiaları ortalıkta dolanırken, dizinin takipçileri final nedenini merak ediyor. Kanal D yeni dizilerinden olacak Mehmed: Bir cihan Fatihi'nin Çarşamba günü ekrana gelme ihtimali üzerinde durulurken, Meryem'in de ekrana veda etmesi bekleniyor. Ancak Çarşambaların galibi Diriliş Ertuğrul'un rakibi olarak adlandırılan Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin yayın günü resmiyet kazanmadı. 

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Savaş, Berk’in planı ile Meryem’i kurtarmaya yaklaşmıştır. Meryem’i bulduktan sonra yanından ayırmamaya kararlıdır. Oktay ise ikinci planını çoktan hazırlamıştır. Oktay birini öldürmek pahasına da olsa kendini kurtarmaya Meryem’i yanına alıp kaçmaya kararlıdır. Savaş, adım adım Meryem’e yaklaşırken aklındaki tek şey sevdiği kadına kavuşmaktır. Büyük karşılaşma gerçekleşmek üzeredir.

Meryem Oyuncuları:

Furkan Andıç (Savaş)

 Ayça Ayşin Turan (Meryem)

Cemal Toktaş (Oktay)

 Açelya Topaloğlu (Derin)

Bestemsu Özdemir (Beliz)

 Uğur Çavuşoğlu (Yurdal)

 Serenay Aktaş (Burcu)

 Kenan Acar (Güçlü)

 Sema Öztürk (Tülin)

 Ayten Uncuoğlu (Nurten)

 Beste Kanar (Naz Sargun) 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar20

 • ceyhun 5 gün önce Şikayet Et
  final yapsınnnnnnnn
  Cevapla
 • Sennur Kesgin 1 hafta önce Şikayet Et
  Final yapmalı bence. Senaryo yetersiz kalıyor.
  Cevapla
 • Hasan 1 hafta önce Şikayet Et
  İnsallah final olur sacma sapan diziler bir savci her seyi yapıyor 2 zibidi polisin yapamadigi seyleri yapıyor seyirciyi bıktırdılar
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • tugba 1 hafta önce Şikayet Et
  inşallah final olmaz olmasında istemiyoruz
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • tuğba 1 hafta önce Şikayet Et
  inşallah final olmaz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat