Derya Karadaş kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?

1 Aralık Cuma günü Beyaz Show konukları Aile Arası oyuncularından Derya Karadaş kimdir? Başarılı oyuncu Derya Karadaş nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Derya Karadaş biyografisi ve rol aldığı dizi, filmler...

Derya Karadaş kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?
Derya Karadaş kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?
GİRİŞ 19.02.2018 09:04 GÜNCELLEME 19.02.2018 09:04

Başarılı oyuncu Derya Karadaş, Aile Arası filmi oyuncuları;  Gülse Birsel ve Engin Günaydın ile birlikte Beyaz Show'un canlı yayın konuğu olacak. Rol aldığı diziler ve karakterleri ile hafızalara kazanan Derya Karadaş'ın hayatı merak ediliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yalan Dünya dizisinde oynadığı Zerrin rolü ile adını duyuran Derya Karadaş kimdir? 1 Aralık günü Beyaz Show'a konuk olan Aile Arası filmi oyuncularından Derya Karadaş aslen nereli ve kaç yaşındadır?

derya karadaş beyaz show

 

 

DERYA KARADAŞ KİMDİR? 

4 Mayıs 1981 yılında dünyaya gelen Derya Karadaş İstanbul’da doğmuş ve aslen Bingöllü'dür. 1980'de İstanbul'a taşınana kadar Bingöl'de yaşayan başarılı oyuncu rol aldığı karakterler ile hafızalara kazınmayı başarmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarında öğrenim görmüş olup, aynı yerde eğitmenlik yapmaktadır.

Kanal D'de yayınlanan Gülse Birsel imzalı Yalan Dünya dizisinde Zerrin karakteri ile seyirci karşısına çıkan Karadaş, bu rol ile adını duyurmuştur. Daha sonra Komedi Dükkanı, Güldür Güldür Show gibi yapımlarda yer almıştır.

Birçok sinema ve dizi projesine imza atan Karadaş, yine Gülse Birsel imzası taşıyan Aile Arası filminde Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel gibi isimlerle beraber rol almıştır. Yetenekli oyuncu Derya Karadaş 1 Aralık Cuma akşamı Beyaz Show konuklarından olacaktır.

derya karadaş

ROL ALDIĞI PROJELER:

Komedi Türkiye (2015)

Güldür Güldür Show (2015- )

Fırtına (2008)

Geniş Aile: Yapıştır (2015)

Şeytan Tüyü (2015)

Cici Babam (2017)

Gemilerde Talim Var (2007)

Kurtlar Vadisi Terör (2007)

Bana Bunlarla Gel (2009)

Şen Yuva (2010)

Yalan Dünya (2012-2014)

Dur Bi Dakka (2012)

Ödülleri

-2013 Antalya Televizyon Ödülleri – Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu – Yalan Dünya

-2013 İstanbul Aydın Üniversitesi 9.İletişim Ödülleri – Yılın En İyi Kadın Komedi Oyuncusu – Yalan Dünya

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin gurur günü! Tek kalemdeki en büyük ihracat
Arda Turan açıkladı! "Görülmemiş büyüklükte..."