İsmail Küçükkaya'dan Fatih Portakal'a şoke eden sözler: ''Bunu ilk kez yapıyorum''

FOX TV'de ''Çalar Saat'' isimli programın sunuculuğunu üstlenen İsmail Küçükkaya, bugün canlı yayında mesai arkadaşı Fatih Portakal'ı ilk kez eleştirdi. Canlı yayında İsmail Küçükkaya, "Bir gazetecinin çok arkadaşı olmalı." diyerek Fatih Portakal'ın görüşlerine katılmadığını ifade etti.

İsmail Küçükkaya'dan Fatih Portakal'a şoke eden sözler: ''Bunu ilk kez yapıyorum''
İsmail Küçükkaya'dan Fatih Portakal'a şoke eden sözler: ''Bunu ilk kez yapıyorum''
GİRİŞ 09.12.2017 11:29 GÜNCELLEME 09.12.2017 11:32
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Hafta için her gün FOX TV ekranlarında ''Çalar Saat'' isimli programı sunan İsmail Küçükkaya, bu sabahki yayında izleyenleri ters köşe yaparak şaşkına çevirdi. Canlı yayında ilk kez Fatih Portakal'ı eleştiriye tutan İsmail Küçükkaya, "Fatih Portakal'a katılmıyorum." şeklinde kesin ifadelere yer verdi.

Fatih Portakal kardeşimi çok severim diye vurgu yapan Küçükkaya, "çoğu zaman görüşlerimiz paralel gider ama her zaman değil bazende görüş ayrılığımız olur. Dünde mesela hiç katılmıyorum kendisine..." diyerek Fatih Portakal'ı canlı yayında eleştirdi. İşte, İsmail Küçükkaya’dan Fatih Portakal eleştirisi...

‘’BUNU SÖYLEMEDEN GEÇERSEM SAMİMİYETSİZ OLUR"

Fatih Portakal, geçtiğimiz akşam "Benim çok az arkadaşım var." demişti. İsmail Küçükkaya bu sözleri eleştirerek "Bir gazetecinin iktidar olsun, muhalefet olsun belli bir mesafede ilişkiler kurması lazım. Bir gazeteci herkesle görüşür ama aradaki mesafeyi koruyacak. Bunu söylemeden geçersem samimiyetsiz olur." dedi.

"HER ZAMAN GÖRÜŞLERİMİZ AYNI DEĞİL"

Fatih Portakal kardeşimi çok severim diyen Küçükkaya "Çoğu zaman görüşlerimiz paralel gider ama her zaman değil bazende görüş ayrılığımız olur." diyerek Fatih Portakal'ı canlı yayında eleştirdi.

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • cem 10 ay önce Şikayet Et
  al takke ver kullah
  Cevapla
 • Hakan can 10 ay önce Şikayet Et
  Abd bile bu kadarına şaşırıyordur
  Cevapla
 • hayri 10 ay önce Şikayet Et
  elestiri degil ki adam samimi soylemis. herhangi bi olumsuzluk yok fatih acisindan
  Cevapla
 • ata demir 10 ay önce Şikayet Et
  fatih portakal o kadar çok halkçı ki. darbe olduğunda halkın nabzını ölçmek için antalya plajlarında şortu ile haber yapıyordu . bu halk bu hainliği unutmaz
  Cevapla
 • VaTaN EvLaDı 10 ay önce Şikayet Et
  bunlar vatan yıkılsa göbek atabilecek cinste insan.lar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Dünya devlerinden Suudi Arabistan kararı
Pegasus'tan bir telefona 400 TL hizmet bedeli!