Minik Arife'nin ailesi yardım bekliyor

Antalya’da Spinal Müsküler Atrofi (SMA) hastalığıyla mücadele eden 3.5 yaşındaki Arife Yıldırım, solunum cihazı ile yaşamını güçlükle sürdürüyor.

Minik Arife'nin ailesi yardım bekliyor
Minik Arife'nin ailesi yardım bekliyor
GİRİŞ 28.09.2018 17:46 GÜNCELLEME 28.09.2018 17:46
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Antalya'da Spinal Müsküler Atrofi (SMA) hastalığıyla mücadele eden 3.5 yaşındaki Arife Yıldırım, solunum cihazı ile yaşamını güçlükle sürdürüyor. Minik Arife'nin ailesi, yardımseverlerden destek bekliyor.

SMA hastası 3.5 yaşındaki Arife Yıldırım'ın ailesi, kızlarını hayatta tutma mücadelesini sürdürüyor. Eşinin garson olarak çalıştığını belirten anne Teslime Yıldırım, kızının giderlerini karşılamakta güçlük çektiklerini söyledi. Arife'nin giderleri için Antalya Valiliğinin izniyle yardım kampanyası başlatıldığını duyuran Yıldırım, "Hastalık ağır bakım istiyor. Steril bir ortam oluşturmamız şart. Her türlü fedakarlığı gösteriyoruz. Ben yavrum için onurumu, gururumu hiçbir şeyi düşünmüyorum. Eşimin maaşı ekstra giderlere yetmiyor. Eve özel doktor getiriyoruz. Bu kampanya ile toplanacak para Arife'nin aylık medikal ve fizyoterapist ihtiyacı için kullanılacak. Bir hesap açıldı. Kampanyamız valilik kontrolünde. Arife'nin bir yıllık ihtiyacı bu kampanyadan elde edilecek paradan karşılanacak.'' diye konuştu. 

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Vedat koyuncu 2 yıl önce Şikayet Et
    Minik arife irtibat TLF nedir.nasul ulaşırız.....
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Siyasetin unutulan arşiv fotoğrafları
Bakan Karaismailoğlu Kanal İstanbul'un maliyetini açıkladı