FETÖ'cü Bülent Keneş'ten akılalmaz Ayasofya teklifi

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturmasının firari sanığı Today's Zaman gazetesinin eski Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, sosyal medya hesabından skandal bir paylaşımda bulunarak "Ayasofya kiliseye dönüştürülmeliydi" dedi. Küstah sözlerine devam eden FETÖ hain, "Ayasofya gasp edilmiş bir ibadethane" ifadelerini kullandı.

GİRİŞ 12.07.2020 11:57 GÜNCELLEME 13.07.2020 08:37
Bu Habere 396 Yorum Yapılmış

FETÖ'cüler, Ayasofya Cami için alınan kararın ardından peş peşe hazımsızlık kokan açıklamalarda bulundu. Milletimizi sevince boğan karardan rahatsızlık duyan teröristler, sosyal medya hesaplarından Ayasofya Cami ve imzalanan kararname için kin ve algı operasyonunu birlikte yürütüyor.

 

"KİLİSEYE ÇEVRİLSİN" ÖNERİSİ

"Haçlıların ülkenizi işgal etmesi tehlikeli değildir" diyen terörist Gülen'in elemanı ve FETÖ/PDY soruşturmasının firari sanığı Bülent Keneş, Ayasofya'nın camiye dönüştürülmesine tamamen karşı olduğunu söyleyerek zihniyetini bir kez daha belli etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda skandal ifadelere yer veren Keneş, "Benim görüşüm net: Müze bir ara formüldü. İlla bir ibadet yerine dönüştürülmesi gerekiyorsa kiliseye dönüştürülmeliydi ve hak yerini bulmalıydı. Kimin yaptığından bağımsız olarak camiye dönüştürülmesine tamamen karşıyım! Gasp edilmiş mekanda ibadet olmaz! Kanaatim bu..." dedi.

 

FETÖ SÖZCÜSÜ USLU ALGIYA BAŞLADI

Ayasofya Cami'nin ibadete açılması, FETÖ'cü Emre Uslu'yu da rahatsız etti. Firari FETÖ'cü Uslu, Danıştay'ın kararının ardından skandal bir paylaşım yaparak, Twitter üzerinden algı operasyonu yapmaya başladı. Ayasofya Cami'ne ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden FETÖ'cü, sosyal medya hesabından photoshopladığı bir görüntü paylaştı. Görüntüde, Ayasofya'nın kubbesine konulan seçim sandığına Cumhurbaşkanı Erdoğan oy pusulası atıyor.

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 396
 • Erğ 1 hafta önce Şikayet Et
  Bunların beyinlerini sahte Mehdi yemiş,bunlara gôre Katolik bir popaz müslümanlara namaz kıldırmalı, sahte bir imam hırıstiyanları vaftiz etmeli Ayasofya da ,
  Cevapla
 • ali 2 hafta önce Şikayet Et
  Bunların peşine düşenler. Halen gerçeği anlamadınızmı. Bırakın bunların peşini. Gittikleri yol yol değil....
  Cevapla
 • ismailbey 3 hafta önce Şikayet Et
  köpeklerin ve itlerin duası kendini bağlar islamı ve insanı kan taşımayan bu yaratıklar ihanetin gölgesinde devletine milletine hançer çeken madddi çıkarları göz önünde bulunduran sahtekarların bize verecek bişeyleri olamaz kendine bile faydaları olmayan sülüklerin sonu hep aynı .... sizde aynı sona vardağınızda iş işten geçmiş olacak... düşmanlar için yaşasın cehendem
  Cevapla
 • ömer 3 hafta önce Şikayet Et
  emre uslu denen vatan haini soysuz geber baban fethullahla beraber cehennemde yanın
  Cevapla
 • X-FİLES 3 hafta önce Şikayet Et
  Twitter kapanırsa bunlar ortada kalır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bir aşiret PKK'ya direniyor
Facianın arkasından ihmal çıktı: 6 kez yargıya başvuru yapılmış