AYD Başkanı Sinan Burhan “Faizci rantiyecilere evet deyin sizi de övsünler...”

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan Bengü Türk Tv’de katıldığı programda Türk Ekonomisinin hedef alındığına dikkat çekti.

AYD Başkanı Sinan Burhan “Faizci rantiyecilere evet deyin sizi de övsünler...”
AYD Başkanı Sinan Burhan “Faizci rantiyecilere evet deyin sizi de övsünler...”
GİRİŞ 19.08.2020 12:06 GÜNCELLEME 19.08.2020 12:10
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan Bengü Türk Tv’de katıldığı programda Türk Ekonomisinin hedef alındığını belirterek “ Damat, Damat diyerek Berat Bey üzerinden atış yapıyorlar. Oysa hedef milli ekonomi ve milli sanayidir. Sayın Berat Albayrak değil başkası da bakan olsa ekonomi hedef olmaktan kurtulamayacaktır. Mesele bağımsız ve milli bir ekonomi meselesidir” diye konuştu. 

AK Parti hükümetleri döneminde bazı bakanların uluslararası finans kapital ve faiz lobilerinin dediğini yaptığı için aferin aldıklarını belirten Burhan “ sizde faiz ekonomisine teslim olursanız size de aferin derler. Ama ben milli ekonomi ve milli sanayide ısrar ederim derseniz sizi başarısız ilan ederler linç ederler” diye konuştu. 

Burhan, ayrıca "Berat Albayrak’ın sadece kendisi değil ailesi de bu linçten nasibini aldı. Bazıları muhalefet adı altında bu aileyi linç ettiler. Bizler Anadolu medyası olarak bu tür karalama kampanyalarını kınadık. Anadolu medyası gerçekleri anlatmaya devam edecektir." diye konuştu.

 

 

YORUMLAR 2
  • Kemalettin Subaşı 2 yıl önce Şikayet Et
    Arsa, arazi rantiyesi... ok, Taksi plakası rantiyesi... ok, İnşaat emlak rantiyesi..ok, Döviz, altın rantiyesi..ok, Faiz rantiyesi..olmaz
    Cevapla
  • orhan 2 yıl önce Şikayet Et
    dış güçler !
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İçişleri Bakanı Soylu açıkladı: Silindir Operasyonu başladı!
Fransa sonrası Afrika'da yeni dönem... 15 ülke güçlerini birleştiriyor