Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı itirafı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı eski eşi ve kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Ilıcalı eski eşiyle hala iyi arkadaş olduklarını ifade ederek hep yanında olduğunu belirtti..

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı itirafı!
Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı itirafı!
GİRİŞ 20.07.2021 11:22 GÜNCELLEME 20.07.2021 11:50
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı verdiği röportajda eski eşi ve kızının annesi Şeyma Subaşı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Ilıcalı eski eşini her zaman maddi manevi desteklediğini ve her koşulda yanında olduğunu belirterek Subaşı'nın hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktığını dile getirdi. 

Yeşilçam'ın usta sanatçısı Fatma Girik hastaneye kaldırıldı!Yeşilçam'ın usta sanatçısı Fatma Girik hastaneye kaldırıldı!


ŞEYMA'YLA ÇOK İYİ ARKADAŞIZ

Hürriyet'ten Orkun Ün'e konuşan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile çok iyi arkadaş olduklarını belirterek; "Olanlardan bilgim oluyor. Şeyma’yla çok iyi iki arkadaşız. Çocuğumuz var. Açık söyleyeyim, hatalarımdan kaynaklanan özel hayattaki başarısızlıkların faturasını ilk olarak kendime kestim. Bunun sonuçlarını da göğüslemek zorundayım. Bende şu yok: “İlişki yaşadık bitti, bir daha görüşmeyelim.” Şeyma’nın yaşadığı sorunlarda da yanında oluyorum."

Arka Sokaklar dizisinin usta oyuncusu Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor! Yerine gelen isim…Arka Sokaklar dizisinin usta oyuncusu Hüsnü Çoban diziden ayrılıyor! Yerine gelen isim…

Ünlü şarkıcı Merve Özbey müjdeyi verdi: Yeniden anne olmak istiyorumÜnlü şarkıcı Merve Özbey müjdeyi verdi: Yeniden anne olmak istiyorum
ŞEYMA NAFAKA ALMAYI BIRAKTI

Ben maddi konuları hiçbir zaman konuşmadım, konuşmam. Ben nasıl kendi dostlarımı destekliyorsam, çocuklarımın annelerini de destekliyorum. İbiza’dan ev alma falan, bu detaylara girmeye gerek yok. Konu, bilinenin çok dışında. Bizim aramızda “Şu kadar para yattı, şu kadar yatmadı” diye bir durum da yok. Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim. Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı. Yani ilişkisi başladı ve bana “Şu an paraya ihtiyacım yok” dedi. Zaten onun kafasında “Acun’dan şu kadar para alayım” diye bir düşüncesi, planı hiç olmamıştır."

YORUMLAR 1
  • abbas kamil 3 yıl önce Şikayet Et
    mezhebin genişse bize ne
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Bakan Yerlikaya: Rusya'da bombalı saldırı düzenleyen terörist Bodrum'da yakalandı
"İstanbul'da en çok nereli yaşıyor?" İşte il il şaşırtan sonuçlar: Veriler güncellendi...