Esenyurt'ta DEM Parti mitingi! Terörist elebaşının posterini açtılar

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde DEM Parti'nin düzenlediği miting skandal görüntülere neden oldu. Mitinge katılanlar terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın posterini açıp 'Biji serok Apo' sloganı attılar.

GİRİŞ 25.02.2024 23:14 GÜNCELLEME 25.02.2024 23:16
Bu Habere 284 Yorum Yapılmış

CHP'nin Esenyurt'taki adayı terörle mücadeleyi ve 'Türk'lüğü hedef alan PKK yanlısı Ahmet Özer oldu. CHP ve PKK'nın siyasi uzantısı DEM'in yerel seçimler için kirli pazarlığı/işbirliği vatandaşın ve İstanbullunun büyük tepkisini çekti.

CHP ile DEM arasındaki Esenyurt pazarlığı: 20'ye yakın bir sayıdan bahsediliyorCHP ile DEM arasındaki Esenyurt pazarlığı: 20'ye yakın bir sayıdan bahsediliyor

Özer'in sözde 'Kürdistan' hayalleri kurup "Devlet kurmak Kürtlerin hakkı" şeklinde beyanatlar verdiği CHP-DEM arasındaki tezgahı bir kez daha gösterdi.

DEM'in Esenyurt'ta düzenlediği mitingde de yine büyük bir skandal yaşandı. Bebek katili teröristbaşı Abdullah Öcalan lehine sloganlar atıldı, özgürlük çağrıları yapıldı.

ÖCALAN POSTERİ AÇTILAR

Esenyurt Meydanı'nda DEM Parti mitingi için toplanan kalabalık teröristbaşı Abdullah Öcalan posteri açıp "Biji serok Apo" sloganları attı.

Mitingde, DEM Parti dışında sosyalist parti ve gruplar da kendi pankartları ve flamalarıyla yer aldı.

TERÖRİSTLER İÇİN SAYGI DURUŞU YAPTILAR 

Mitinge katılanlar ayrıca Türk Silahlı Kuvvetleri'nin düzenlediği operasyonlar sonucu öldürülen teröristler için de sözde saygı duruşunda bulundular.

PKK'YA YAKIN MEDYADAN BİLİNÇLİ PAYLAŞIM

PKK'ya yakın Mezopotamya Haber Ajansı da haberi 'Esenyurt mitingde Abdullah Öcalan posteri' başlığıyla bilinçli bir şekilde servis etti.

DEM PARTİ İBB ADAYLARI ÇEPNİ VE BEŞTAŞ MİTİNGE KATILDI

Mitinge katılan DEM Parti Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları ile DEM Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı eş başkan adayları Murat Çepni ile Meral Danış Bektaş ve bazı DEM Parti milletvekilleri partililerini selamladı. Mitingde terörist başı 40 bin kişinin katili Abdullah Öcalan'ın posteri açılırken terörist başı lehine sık sık slogan atıldı.

 

Muhammet Binici Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Muhammet Binici

Editör Hakkında

İstanbul Şişli'de doğan Muhammet Binici, Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı ve Spor Yönetimi bölümlerini bitirdi. Eğitimine, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde devam etmektedir. Gazeteciliğe 2012 yılında yerel haber siteleri ve yerel gazetelerde başladı. Gündem, Magazin alanlarında editör-muhabirlik yaptı. 2016 yılında Yeni Akit Gazetesi'nde bir yıl muhabirlik yaptıktan sonra, 2020 Eylül itibariyle Haber7'de 'Gündem Editörü' olarak görevine devam etmektedir.
YORUMLAR 284
 • Ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  bölücü slogan adanlar belli yakalayıp ceza vereceksin vermesen hep devam eder dulur yasaklarsan bu kadar olmaz
  Cevapla
 • Gültepeli bjk 1 ay önce Şikayet Et
  Eyy Türk Halkı Türk bayrağı göreenn varmı
  Cevapla
 • Sakin 1 ay önce Şikayet Et
  Ekrem başkan rahatsız olmadıysa ulusalcı olduğunu zanneden cepeli seçmen hala oy veriyorsa ülke yarın ne olur bir düşünseler iyi olur Her şartta arkalarında cepeli seçmen durursa ülke için büyük risk olur
  Cevapla
 • Bozkurt 1 ay önce Şikayet Et
  HDP veya Dem bu partiyi kim tutuyorsa onlar gibi hain teröristir.Demekki ulkede kafadan 6 milyon terörist var.
  Cevapla
 • Muhammed 1 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkenin aleyhine kim haraket ediyor propagandasını yapıyorsa idam edilmeli daha ne kadar beklicez gelip elimizden can ve namusumuza el uzatana kadar mı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Eski MOSSAD Başkanı'ndan İsrail'e İran uyarısı
Tarih verip yalvardılar: Türkler geliyor, acil bizi tanıyın...