Denizli’de duygu dolu anlar

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta horozuyla meşhur Denizli’den evlere konuk olacak.

Denizli’de duygu dolu anlar
Denizli’de duygu dolu anlar
GİRİŞ 22.10.2021 13:47 GÜNCELLEME 22.10.2021 13:47

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Kapıda ekibi bu hafta Denizli’den renkli görüntülerle izleyici karşısına çıkacak. Bahar Gelir Denizli’de ilk olarak domates tarlasına gitti. Kadınlarla birlikte yılın son domateslerini toplayan Bahar Gelir, onlardan sağlıklı yaşama dair tüyolar aldı. Bahar Kapıda ekibinin bir sonraki durağı Denizli’nin meşhur Acı Göl’ü oldu. Su beklerken kuru toprakla karşılaşan Bahar Gelir büyük bir şok yaşadı.

Bahar Kapıda ekibi son olarak ilerleyen yaşına rağmen halı dokuyan Ziynet teyzeyi ziyaret etti. Çocuklarının kendisini ziyaret etmediğini ve bir başına kaldığını söyleyen Ziynet teyzenin hikayesini dinleyen Bahar Gelir gözyaşlarına hakim olamadı.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Program Adı        :  BAHAR KAPIDA
Yayın Tarihi          : 24 Ekim 2021 Pazar

Yayın Saati           : 11:30

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Büyük İstanbul mitingi için tarih belli oldu! Kabaktepe canlı yayında duyurdu
Türkiye'ye yapılan teknoloji darbesi! 350 Milyar dolar kayıp