Flash TV kapandı: Yerini Flash Haber TV’ye bıraktı

Mart ayında kayyum atanan Flash TV'nin yayın hayatı sona erdi. Kanalın adı Flash Haber TV olarak değişti.

Flash TV kapandı: Yerini Flash Haber TV’ye bıraktı
Flash TV kapandı: Yerini Flash Haber TV’ye bıraktı
GİRİŞ 16.04.2022 11:26 GÜNCELLEME 16.04.2022 11:28
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Kanaldan yapılan açıklamada, Ömer Ziya Göktuğ’un vefatı sonrası ortakların anlaşmazlığa girdiği ve yayınlara son verildiği duyuruldu.

Ulusal yayıncılık alanında 1992 yılından bu yana Flash TV adı ile faaliyet göstermekte olan kuruluş, 16 Nisan, saat 00.00 itibariyle Flash TV yerini, Flash Haber TV’ye bıraktı.

İddialara göre kanalın ocak ayında hayatını kaybeden patronu Ömer Ziya Göktuğ ve kardeşi Mehmet Emin Göktuğ arasında bir anlaşmazlık vardı. Mehmet Emin Göktuğ, kanalın hisselerinin yarısının kendisine ait olduğunu söylemiş ve bu durumu yargıya taşıyacağını bildirmişti. Bunun ardından ise 16 mart günü kanala kayyum atanmıştı.

İşte bunların ardından 15 Nisan günü kanalın yayın hayatına son verildiği duyuruldu. Flash TV tarafından yapılan açıklamada, Ömer Ziya Göktuğ’un ölümü sonrası kanalın gerekli yönetim organlarından yoksun kaldığı için kayyum sürecine girdiği, ortaklar arasında anlaşmazlığın çıktığı ve yayıncılık lisansının yenilenemediği; bu nedenlerden dolayı da yayın hayatının bittiği ifade edildi.

FLASH TV'NİN ADI VE LOGOSU DEĞİŞTİ

Açıklamalara göre Flash TV’nin adı bugünden itibaren Flash Haber TV olarak güncellendi. Logonun da değiştiği  görülürken kanaldan gelen açıklama şu şekildeydi: “Anayasal haber hakkı alma çerçevesinde, her fikir ve kuruma eşit mesafede, tarafsız ve özgür yayıncılık prensipleri ile dünyada ve ülkemizde gelişen olaylar, şeffaf, yalın ve doğru şekilde artık Flash Haber TV’de.”

 

YORUMLAR 8
 • Mahmut 7 ay önce Şikayet Et
  Magazinde iftirsız hakaretsiz edepsiz programlardan ayakta duramadıya
  Cevapla
 • cinar582 7 ay önce Şikayet Et
  Seçim yasklaşıyor. Dışarıdan ( Amerikanyadan) gelen paracıklar ile yandaşlık yapsın adına zoraki yayın hayatına devam ettiriliyor. Seçim bittikten sonra tekrar kapanır.
  Cevapla
 • Yüksel ERZİNCAN 7 ay önce Şikayet Et
  Beş para etmeyen siyaset eskileriyle proğram yapan, beş para etmez bir tv kanalıydı. Çöp olmuş, çok iyi olmuş...
  Cevapla
 • Ömer 7 ay önce Şikayet Et
  kafirin küffarın hainin yuvalandığı yer. kapatın gitsin
  Cevapla
 • Mehmet 7 ay önce Şikayet Et
  Haber kanalı azdı zaten bir tane daha iyi oldu... En kolay yayıncılık: haber kanalı, ajans haberlerini yayınla, biraz youtube vidyosu, bol bol sabah akşam her konudan konuşan adamları tartırtış yorum yap tamam.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Libya'dan petrol ve gaz çağrısı! Resmen ilan edildi
Alibeyköy'deki feci kazanın İETT kamerasındaki görüntüsü ortaya çıktı