CHP etkinlikler için Ermenek'i bekleyecek

CHP göçük altında kalan işçiler arasında hayatını kaybedenler olması halinde 29 Ekim’de yapılacak tüm etkinlikleri iptal etme kararı aldı.

CHP etkinlikler için Ermenek'i bekleyecek
CHP etkinlikler için Ermenek'i bekleyecek
GİRİŞ 28.10.2014 20:42 GÜNCELLEME 28.10.2014 20:42
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Ermenek’te meydana gelen maden kazasında göçük altında kalan işçilerin durumu CHP’nin gündeminde CHP göçük altında kalan işçiler arasında hayatını kaybedenler olması halinde 29 Ekim’de yapılacak tüm müzikli etkinlikleri iptal etme kararı aldı. MHP'li İsmet Büyükataman da yarın kutlama yapılmayacağını, il ve ilçe yöneticilerinin sadece resmi programlara katılacağını söyledi.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “İnşallah can kaybı olmaz eğer can kaybı olursa CHP teşkilatlarının yurt çapında yapacakları müzikli kutlamaları iptal ediyoruz” dedi.

CUMHURİYETE YAKIŞIR YÜRÜYÜŞ YAPACAĞIZ

Tekin müzikli faaliyetlerin iptal edilmesine rağmen cumhuriyet bayramı nedeniyle yapılacak yürüyüş ve fener alaylarının gerçekleştirileceğini söyledi. Tekin, “Cumhuriyet’e yakışır şekilde sessiz yürüyüşümüzü ve fener alayımızı gerçekleştiririz” dedi.

MHP: KUTLAMA YOK

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman da yarın 29 Ekim dolayısıyla 81 ilde MHP'nin herhangi bir kutlama yapmayacağını tüm il ve ilçe yöneticilerinin sadece resmi programlara katılacağını açıkladı.

Büyükataman Ankara'da da genel başkan Bahçeli'nin daha önce açıkladığı gibi Anıtkabir törenine iştirak edeceklerini cumhurbaşkanlığı resepsiyonuna ise katılmayacaklarını söyledi.

YORUMLAR 2
  • veziroğlu 5 yıl önce Şikayet Et
    ne ermeneki yahu onların böyle bir derdi yok bu chp zihniyetinin merhamet denilen insanı duyguyla alakası yok.adamlar dün sazlı sözlü içkili eglence bile yaptılar.
    Cevapla
  • temiz bey 5 yıl önce Şikayet Et
    hani derlerya, deliye hergün bayram !iş güç yok para nerden gelir bilemeyiz, bada çalışan birini gösterin ?
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Azerbaycan Savunma Bakanlığı görüntüleri paylaştı: 4 günlük bilançoyu böyle duyurdu!
Yusufeli Barajı'nın tamamlanmasına 37 metre kaldı