Skandal sözler! CHP'de şimdi de Canan Kaftancıoğlu darbe imasında bulundu

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in ardından CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da, darbe imasında bulundu. Kaftancıoğlu, iktidarın ülkeyi hiç iyi bir yere götürmediğini iddia ederek, "Bu da önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde.. Bu ülkenin gerçekten halkın gözü açıldı" ifadelerini kullandı.

Skandal sözler! CHP'de şimdi de Canan Kaftancıoğlu darbe imasında bulundu
Skandal sözler! CHP'de şimdi de Canan Kaftancıoğlu darbe imasında bulundu
GİRİŞ 30.04.2020 16:09 GÜNCELLEME 30.04.2020 16:09
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Halk TV'de canlı yayınlanan Sözüm Var programında Şirin Payzın, Murat Sabuncu ve Levent Gültekin'in sorularını yanıtladı.

Kaftancıoğlu, şunları söyledi:

"Şöyle bir gerçeklik var ki, bu korkuları, bu savrulmamaları, bu akılla değil öfkeyle, hırsla, egoyla, bir kişinin aklıyla iş yapmaları iktidarı hiç iyi bir yere götürmüyor. Bu da önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde.. Bu ülkenin gerçekten halkın gözü açıldı. Kimin kendisine hizmet için uğraştığını, çaba gösterdiğini biliyor. Kimin de böylesi bir dönemde dahi neyle uğraştığını görüyor. Şöyle söyleyeyim. Bir iktidar değişikliğine hatta ben size daha ileri bir şey söyleyeyim. İktidar değişikliği değil bir sistem değişikliğine gidişatı görüyorum ve böyle olacaktır"

ÖZGÜR ÖZEL DE DARBE İMASINDA BULUNMUŞTU

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel de, darbe imalı açıklamalarda bulunmuştu:

"Saray rejiminin, saray düzeninin sonu geliyor. O son bu Atatürk'ün kemiklerini sızlatacak bütün bu atamaları.. Bütün bu liyakatsizliklerin de sonunu getirecek. Herkes şunu bilsin bütün devlet memurları. Görevini devlet memuru gibi yapan devlet memurları… Hangi ülkeye hizmet ettiğini bilen çok değerli bürokratlar hiç korkmasınlar. Türkiye Cumhuriyeti devleti gelir, saat gibi işlemeye başlar. O saatin en kıymetli çarkları siz olursunuz. Eğer koltuğunuza liyakatle oturdunuz, devletinize sadakatle çalışıyorsanız."

YORUMLAR 3
 • ismayillll 4 ay önce Şikayet Et
  başka sekilde derken abla gel bakalim seklini görelim siz ancak tehdit le isinizi halletmeye calisirsiniz hele bi dene baska sekildeymis
  Cevapla
 • Emin 4 ay önce Şikayet Et
  Arkalarında Avrupa var, bunların destekcileri zaten belli. Ama bu sefer, CB nin de söylediği gibi, topunuz gelin. Bu ülke bir Çanakkale gördü, bir ikincisinden kaçmaz.
  Cevapla
 • Gerçekler 4 ay önce Şikayet Et
  Maçanız yerse bir deneyin bakalım. Bu sefer mahkemeye kalmayacak bilesiniz.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi: 25 Eylül koronavirüs tablosu! Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı
Bakan Koca koronavirüste iyi haberi duyurdu: Kontrol altına alındı