MHP ilçe başkanlarına Türk milliyetçiliği, sosyal medya ve iletişim eğitimi

MHP ilçe başkanlarına online eğitim veriliyor. İlk etapta Ankara, İstanbul ve İzmir ilçe başkanlarının dahil edildiği programda Türk milliyetçiliği, Türk dünyası, iletişim, sosyal medya gibi dersler yer alıyor.

MHP ilçe başkanlarına Türk milliyetçiliği, sosyal medya ve iletişim eğitimi
MHP ilçe başkanlarına Türk milliyetçiliği, sosyal medya ve iletişim eğitimi
GİRİŞ 08.07.2021 11:01 GÜNCELLEME 08.07.2021 11:56

MHP, Ankara, İstanbul ve İzmir ilçe başkanlarına yönelik online eğitim başlattı.

Alınan bilgiye göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlatılan eğitimler Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulu bünyesinde düzenleniyor. Eğitimlerin koordinatörlüğünü Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç yapıyor.

İl başkanları için 21-25 Haziran'da yapılan online eğitimlerin ardından 5 Temmuz'da başlayan "İlçe Başkanları Eğitim Programı" yarın sona erecek.

Genel Başkan Yardımcısı Kılıç'ın açış konuşmasını yaptığı online eğitimler ilk etapta Ankara, İstanbul ve İzmir'in tüm ilçelerine yönelik yapılıyor.

Dersler MHP genel başkan yardımcılarının yanı sıra, milletvekilleri, MYK üyeleri ve alanında uzman akademisyenlerce veriliyor.

Eğitim programında, Türk milliyetçiliği, Türk dünyası, etkin iletişim, etkin sosyal medya kullanımı, Türk dış politikası, seçim sistemi gibi dersler yer alıyor.

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Önlemleri kaldırdılar! 'Tamamen kontrol altına alındı' dediler
"Makam odasına Erdoğan'ın fotoğrafını asan CHP'li başkanlar var" deyip tehditler savurdu!