AK Parti Şahinbey İlçe Teşkilatı'ndan ihtiyaç sahibi çocuklara bayram hediyesi

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı, daha önce tespit edilen ihtiyaç sahibi çocuklara bayram öncesi kıyafet yardımı yaparak, çocukların yüzünü güldürdü.

AK Parti Şahinbey İlçe Teşkilatı'ndan ihtiyaç sahibi çocuklara bayram hediyesi
AK Parti Şahinbey İlçe Teşkilatı'ndan ihtiyaç sahibi çocuklara bayram hediyesi
GİRİŞ 18.07.2021 16:17 GÜNCELLEME 18.07.2021 16:20
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı, yürüttüğü çalışma ile Gaziantep’te ihtiyaç sahibi aileleri tespit etti. İlçe Başkanlığı koordinasyonunda tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına hayırsever iş adamlarının desteğiyle kıyafet yardımı yapılarak bayram sevinci yaşattı.

“ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ"

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Avukat Hasan Teke, çocukların bizim geleceğimiz olduğunu söyleyerek, “Çocuklar bizim sevinç, mutluluk ve heyecan kaynağımızdır. Bir ülkenin geleceği için çocuk çok önemlidir. Egemenliğimizin teminatı millet; milletimizin, şehrimizin, ülkemizin teminatı yani geleceğimizin, yarınlarımızın, umutlarımızın, hayallerimizin teminatı ise sevgili çocuklarımızdır. Çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanabilir bir ülke bırakmak onları geleceğe hazırlamak herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesiyle mümkündür. Çocuklarımıza en iyi şekilde yarınlara taşımak bizim en asli görevimizdir. Bu konuda bize destek olan ilimiz hayır sever iş adamlarından Hayri Aytaç’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

AK Parti Şahinbey İlçe teşkilatı, bugüne kadar hayır sever iş adamlarının desteğiyle yaklaşık 2 bin 500 ihtiyaç sahibi çocuğa yazlık ve kışlık kıyafetler hediye ederek onları giydirdi.

KAYNAK: HABER7
ETİKETLER
şahinbey
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Patates dağıtırken resim, elbise dağıtırken resim. Çocukları rencide etmeyin. Böyle şeyler gizli yapılır reklamı yapılmaz.
  Cevapla
 • Mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  Teşvik olur, foto vermede sorun yok..
  Cevapla
 • Ökkeş 2 ay önce Şikayet Et
  Çocuklar rencide edilmedi hizmet yapanları takdir etmek gerekmez mi
  Cevapla
 • Tamer Coşkun 2 ay önce Şikayet Et
  Şahinbey belediye başkanımız sayın Mehmet Tahmazoğlunun hizmetlerini saymakla bitiremem. Hem halkı için hemde ilçe sınırlarındaki faaliyetlerde sergilediği çabalarından dolayı takdir ediyorum. O sadece bir başkan değil müthiş bir kişilik. İyiki Şahinbeyde ikamet ediyorum. Allah bu memleketin her ilçesine onun gibi başkanları nasip etsin.
  Cevapla
 • Ökkeş 2 ay önce Şikayet Et
  Amin
  Cevapla
DİĞER HABERLER
16 şehri birbirine bağlayan Kömürhan Köprüsü sürücülere kolaylık sağlıyor!
Türkiye, ABD'li lobi şirketiyle olan F-35 anlaşmasını uzattı