Bakan Kasapoğlu'ndan CHP'li İBB ve Ankara Büyükşehir'e tepki

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “İstanbul'da, Ankara'da belediyeciliğe talip olanların düştükleri hali gördük” dedi.

GİRİŞ 26.01.2022 19:03 GÜNCELLEME 26.01.2022 19:03
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,“Bir yandan kar yağıyor, bir yandan açılış yapıyoruz. Bu herkese nasip olmaz. Rabbimize şükürler olsun. İşte gördük. Büyük laflar ederek, İstanbul'da, Ankara'da belediyeciliğe talip olanların düştükleri hali gördük. Onların halkımızın en temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak kadar acze düştüklerini, o anlamda eser siyasetini, hizmet belediyeciliğini hayal dahi edemeyecek vizyonda olduklarını gördük. Ama biz en yoğun kış şartlarına rağmen hep birlikte, belediyelerimiz ile teşkilatlarımızla, milletimizle milletimizle el ele vererek inci tanesi gibi tesislerimizi Türkiye'nin dört bir yanına birer birer dizmeye, milletimizle buluşturmaya devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

"HİZMET SİYASETİMİZİN ÇITASINI YÜKSELTMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Bakan Kasapoğlu, “Çünkü biz gücünü milletten alan, milletimizin o kutlu desteği ile her geçen gün hizmetlerini daha yukarılara taşıyan bir eser siyasetinin, hizmet siyasetinin mensuplarıyız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde onlara rağmen hizmet siyasetimizin çıtasını yükseltmeye, her şeyin en güzeline layık olan aziz milletimizi tıpkı Ankara’nın 25 ilçesinde olduğu gibi Türkiye’nin 81 ilinde en güzel tesislerle buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 1
  • Ramiz 4 ay önce Şikayet Et
    Balıktan önce ingiliz büyükelçisinin hesabı görülmelidir.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
PKK destekçisi oğlu gözaltına alınan HDP'li Kaya'dan küstah sözler: Soysuzlar
İsmail Demir duyurdu! Geri sayıma geçtik