Apple Malatya konumu için iş ilanı verdi

Apple, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da açacağı yeni Apple Store mağazası için bazı ilanlar yayınlamıştı. Şirketin LinkedIn sayfasında Malatya şehri için yeni iş ilanları yayınlandı.

Apple Malatya konumu için iş ilanı verdi
Apple Malatya konumu için iş ilanı verdi
GİRİŞ 14.02.2021 11:01 GÜNCELLEME 14.02.2021 15:30
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Apple dünya genelinde ürün ve hizmetlerini Apple Store mağazalarıyla sağlıyor ve yeni açılacak mağazaları için önceden iş ilanları yayınlıyor. Bunun bir örneği geçtiğimiz günlerde İstanbul’da açılacak yeni Apple Store mağazası için paylaşılmıştı.

Avrupa'nın ve Orta Doğu'nun en büyük Apple Store'u olacak olan bu mağaza için olduğu düşünülen iş ilanlarının da yayınlanmasıyla birlikte, açılış için resmi bir tarih olmamasına rağmen herkes geri sayıma geçmiş durumda. İstanbul için paylaşılan ilanlar ve yeni Apple Store henüz gündemden düşmemişken, dikkat çeken bir diğer gelişme ise şirketin LinkedIn üzerinden yeni ilanlar yayınlaması oldu. Bu kez iş ilanları 'Malatya' konumu için paylaşılmış.

24 ilandan 11'i Malatya için paylaşıldı

Söz konusu ilanlar ile Apple'ın LinkedIn üzerinden yayınladığı ilanlar arasında İstanbul için açılmış pozisyonlar da var. Tüm ilanlar Apple'ın LinkedIn hesabı üzerinden yalnızca birkaç saat önce yayınlanmış ve toplamda 24 ilan bulunuyor.

Bu ilanlardan 13 tanesi İstanbul konumu için yayınlanmışken, 11 ilan ise Malatya konumu için yayınlanmış durumda. İlk olarak akıllara LinkedIn'de konum servisleri kaynaklı bir sorun sebebiyle kimi ilanlarda konumun Malatya olarak görünüyor olabilir.

 

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Haydar 3 ay önce Şikayet Et
  Bizim mahallenin bakkalı da çırak arıyordu onu da haber yapın çok memnun olur.
  Cevapla
 • Sorun Yeşilyurt 3 ay önce Şikayet Et
  Malatya da Yeşilyurt ilçesi var, İstanbul Bakırköy Yeşilyurt ile karıştırmış olmalılar
  Cevapla
 • ismime gerk yok 3 ay önce Şikayet Et
  nasıl
  Cevapla
 • Süleyman Arif 3 ay önce Şikayet Et
  Niye Malatyada olmasın? Yakışmadı mi :)
  Cevapla
 • Malatyali 3 ay önce Şikayet Et
  Katiliyorum hemşehrim
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Ayasofya Camii'nde yürekleri ısıtan görüntüler! Kıyamdaki babasının kucağından inmedi
Suudi Arabistan, merakla beklenen hac kararını açıkladı