Manisa'da Ebru Gündeş rüzgarı

Ünlü margarin markası Sana'nın sponsorluğunda Manisa'da konser veren ünlü sanatçı Ebru Gündeş, güzel sesi ve birbirinden güzel şarkıları ile hayranlarına müzik ziyafeti verdi.

Manisa'da Ebru Gündeş rüzgarı
Manisa'da Ebru Gündeş rüzgarı
GİRİŞ 07.05.2006 00:37 GÜNCELLEME 07.05.2006 00:37
Aziz Gül'ün haberi

Sana'nın sponsorluğunda Manisa'da konser veren ünlü sanatçı Ebru Gündeş, güzel sesi ve birbirinden güzel şarkıları ile hayranlarına müzik ziyafeti verdi.

19 Mayıs Stadyumu'nda düzenlenen konseri izlemeye yaklaşık 10 bin kişi geldi. Konser öncesi sahne alan dans grubu ellerinde Türk bayraklarıyla 10. Yıl Marşı'nı Manisalılarla birlikte söylediler. Binlerce kişinin merakla beklediği Ebru Gündeş, saz ekibinin arasından alkışlar eşliğinde sahne aldı.

Stadı dolduran binlerce kişiye ve ellerinde posterlerini öpen hayranlarına birbirinden güzel şarkılarını söyleyen Ebru Gündeş, sahne performansıyla da dikkat çekti. Sempatik tavırları ve dansıyla büyük ilgi toplayan Gündeş, ilerleyen dakikalarda havanın soğumasıyla üşümeye başladı. Bir görevliden ceketini isteyen Gündeş, ceketi giydikten sonra ceplerini kurcalayarak bir cep telefonu ile para dolu bir cüzdan buldu.

Ceketin içindekilerle birlikte artık kendisine ait olduğunu belirterek espiri yaptı. Gündeş, daha sonra konsere giydiği ceketle devam etti. Bu arada konser sırasında Gündeş'in bir hayranı fenalaşarak görevliler tarafından ucakta ambulansa taşındı. İsminin Dilan Gündüz olduğu öğrenilen genç kızın, ilk müdahelesinin ardından durumunun iyi olduğu bildirildi.

Ebru Gündeş'in şarkılarına eşlik eden bazı hayranları ünlü sanatçıya seslerini duyurmak için adeta haykırırken, bazıları da ellerinde Gündeş posterleriyle göz yaşı döktü.

Gecenin geç saatlerine kadar süren konserde Manisalılar eğlenceli ve unutulmaz bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha görüldü
Antalya-Muğla karayolunda 15 kilometre araç kuyruğu