Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasındaki 3 farkı 10 saniyede bulabilir misin?

Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasında 3 fark bulunuyor. Gözlem yeteneklerine güvenenlere özel hazırlanan bu zekâ testini başarılı bir şekilde tamamlamak içinse sadece10 saniyeniz var, hodri meydan!

GİRİŞ 05.02.2024 08:41 GÜNCELLEME 05.02.2024 09:45
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait bu iki resim bir fark bulma bulmacasıdır. Fark bulma bulmacaları görünürde birbirinin aynısı olarak düşünülen ancak detaylı bakıldığında içerisinde farklılıkların bulunduğu zekâ testleridir.

İki resim arasındaki farkları bulmak için gözlem yeteneklerinizi ve kısa süreli hafızanızı çalıştırmanız gerekir. Dikkatinizi toplamalı ve iki görseli de hızlı bir şekilde taramalısınız. Arada bulunan farklılıkları tespit etmek için konsantre olmalı ve süreyi aşmadan tüm farklılıkları tespit etmelisiniz.

Bu tarz mücadelelerde başarılı olacağınıza inanıyorsanız o zaman sizi böyle alalım. Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait bu iki resim arasındaki farklılıkları verilen süre içerisinde bulabilecek misiniz, hadi görelim!

EVİNE DÖNME SEVİNCİYLE İŞ YERİNDEN ÇIKAN OFİS ÇALIŞANINA AİT İKİ RESİM ARASINDAKİ 3 FARKI BULUN

Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasındaki 3 farkı 10 saniyede bulabilir misin?

Yukarıda evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait neredeyse birbirinin aynısı iki resim görüyorsunuz. İlk bakışta her ne kadar görünmese de bu iki resim arasında 3 fark bulunuyor. Bu 3 farkı sizden tam olarak 10 saniye içerisinde bulmanızı istiyoruz.

Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait bu görsel mücadelesine katılarak hem görsel hafızanızı geliştirebilir hem kısa bir sürede olsa eğlenceli vakit geçirerek kafanızın dağılmasına sebep olabilirsiniz.

Zamana karşı yapılan bu mücadeleler ile günlük hayatta zaman yönetimi konusunda da kendinizi geliştirebilirsiniz. Beklenmedik olaylar karşısında hızlı çözümler üreterek sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasındaki 3 farkı 10 saniyede bulabilir misin?

Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait bu iki görsel arasındaki farklılıkları tespit etmek için resme olabildiğince yakından ve detaylı olarak incelemeyi deneyin. Gerekirse görseli yakınlaştırıp her detayı gözden geçirin.

İki resim arasındaki farkları bulmanız için verilen sürede sona yaklaşırken bulduğunuz farklılıkları not etmeyi unutmayın. Son 3 saniye… Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasındaki 3 farkı da bulabildiniz mi?

ARANAN FARKLILIKLAR BULUNDU

Süre bitti. İki resim arasındaki farklılıkları bulan okuyucularımızı tebrik ederiz. Gözlem yetenekleriniz oldukça gelişmiş ve konsantrasyonunuz oldukça gelişmiş. Farklılıkların hepsini bulamayan okuyucularımız ise endişelenmesin. Şimdi sizler için evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasındaki farklılıkların hepsini işaretlenmiş şekilde paylaşacağız.

İşte evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasındaki farklılıklar;

Evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasındaki 3 farkı 10 saniyede bulabilir misin?

Peki, siz evine dönme sevinciyle iş yerinden çıkan ofis çalışanına ait iki görsel arasındaki 3 farkın tamamını bulabildiniz mi? Yorumlarda bizimle paylaşın!

İlginizi çekebilir;

Mickey Mouse’a ait iki görsel arasındaki 3 farkı bulabilir misin? Üçüncü farkı sadece dikkat konusunda uzman olanlar bulabiliyorMickey Mouse’a ait iki görsel arasındaki 3 farkı bulabilir misin? Üçüncü farkı sadece dikkat konusunda uzman olanlar bulabiliyor

3. farkı sadece üstün gözlem becerisine sahip olan kişiler bulabiliyor! 7 saniyede iki görsel arasındaki 3 farkı bulun ve kendinizi kanıtlayın3. farkı sadece üstün gözlem becerisine sahip olan kişiler bulabiliyor! 7 saniyede iki görsel arasındaki 3 farkı bulun ve kendinizi kanıtlayın

Yürüyüş tarzına göre kişilik testi: Yürüyüş tarzınız kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?Yürüyüş tarzına göre kişilik testi: Yürüyüş tarzınız kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 4
 • ibrahım 4 ay önce Şikayet Et
  5 fark var..bınanın giriş kapısı ayağının hızasındakı yerdekı kırmızı çizgi..ilave edılmelı..
  Cevapla
 • Yavuzakin 4 ay önce Şikayet Et
  5 sn buldum
  Cevapla
 • mert 4 ay önce Şikayet Et
  buldum!!! 20 saniyede.
  Cevapla
 • maçka 4 ay önce Şikayet Et
  adamsıınn
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Savaşın eşiğine gelinmişti! Yunanistan yeni bir kriz çıkaracak mı?
Adana'da 14 yaşındaki çocuk başıboş köpeklerin saldırısına uğradı